Tak se zas vidíme po roce...

27. prosince 2016 v 21:21 | dee
Už je to delší doba, co jsem na blog něco psala. Původně jsem plánovala v blogu pokračovat, jen nebylo o čem psát, o něčem co by bylo zajímavé. Překvapuje mě, že blog stále každý den navštěvuje cca 5 lidí, občas i více, proto blog neplánuji mazat, přece jen někdo si rád přečtě příběh jedné české au-pairky. O tom ve článku mluvit nebude.

V USA jsem získala spoustu přátel z celého světa, jediné co nám "stojí" v cestě je vzdálenost, ale i ta se dá občas překonat, jako právě 27. prosince 2016. Thea, moje kamarádka z Dánska právě překročila hranice České Republiky a je na cestě za mnou do Zbůchu, neuvěřitelné. Její kamarádka se rozhodla strávit Silvestra v ČR a tak nemusela utrácet za letenku a z Dánska jedou autem. Asi tak za hodinku, v 10 hodin by tu měla být a já tomu stále nedokážu uvěřit. Tak moc se těším, naposled jsme se totiž viděli 4. ledna, v den kdy jsem opouštěla Spojené státy a že to loučení bylo strašné. Zatím vůbec nevím jak naše české dobrodružství bude vypadat, ale ono zas tak dlouhé nebude ....30. prosince totiž nasedáme do vlaku směr Vídeň za Annou, naše kamarádka z Rakouska (se kterou jsem v tom byla od úplného začátku - od tréninkové školy), kde strávíme Silvestra a 3. ledna se zas vrátím domů. Neuvěřitelně se na následující dny těším a až se vrátím tak Vám určitě napíšu jak vypadalo naše setkání skoro-po-roce a jaký byl můj výletík do Rakouska.

Musela jsem se někam vypsat, protože jsem neuvěřitelně natěšená :)


..na závěr Vám chci popřát krásného Silvestra, moc to nepřěžeňte, do Nového roku vykročte správnou nohou a splntě si každičké malé i velké přání, které máte. A tak jak říkalo moje facebookové motto celé moje au-pairovské dobrodružství - She believed she could so she did - tak tomu věřtě, protože když budete věřit, že můžete, tak to dokáže
xoxo
Dee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anet Anet | 27. prosince 2016 v 21:26 | Reagovat

Jeee to jsem moc ráda, že jsi napsala :) Zrovna nedávno jsem si na tvůj blog vzpomněla a tak jsem si ho hned našla jestli něco nepřibylo. Je hezké vidět, že ty kamarádství vydrží. A bylo to třeba i naopak? Když ses vrátila zpátky do ČR, měla jsi se s kámoškama o čem bavit a nebo jste si neměli o čem moc povídat? Jinak moc si to užijte a hodně štěstí do nového roku! :)

2 ZdenekG ZdenekG | E-mail | 17. ledna 2017 v 21:36 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na dee-v-usa.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

3 MarcoE MarcoE | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 13:13 | Reagovat

Miluju čtení vašich článků

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama