Silvestr v New York City

4. ledna 2016 v 20:24 |  12. měsíc
Jak já se těšila na Silvestr, který prožiju v New Yorku. Měla jsem takové dva plány a) jít do klubu b) jít na Times Square a mrznout :D haha, asi víte co vyhrálo. Díky promoterům jsme celá naše parta koupili lístky do klubu/baru na 33. ulici za 110 dolarů (nebylo to nejlevnější), jestli to stálo za to taky nevím, protože klub byl opravdu malej, ale já si to neskutečně užila, protože jsem byla s kamarádama.

Takže můj den začal tak, že jsem od 8 do 11 pracovala. Pak jsem si šla dát sprchu a ve 12 už mě vyzvedávala Barča s Annou. Jelo se nakoupit nějaké to občerstvení, protože jsme se všichni připravovali u ní doma. Okolo 5 pak přijel Flo a Thea. Všichni jsme se začali čančat (kromně Floa) a vlak do City nám odjížděl v 7:10, takže času bylo dost, ale samozřejmě jsme v závěru nestíhali. Všichni jsme se sešli na nádraží a i moje Thais (z Brazílie), která tady s náma byla nějakých 5. měsíců, ale pak šla do rematche a teď bydlí v Bostonu.

Do klubu/baru jsme dorazili kolem 9 hodiny a upřímně jsem čekala trochu víc, protože klub byl opravdu malej, jen taková delší místnost, fakt nic velkého, pak po schodech nahoru, tam byla ještě jedna místnůstka s jedním gaučem!! a terasa, ze které jsme prý měli vidět spadnutí koule na Times Square, se nekonala, teda terasa byla tak pro max 50 lidí, ale koule nebyla k vidění, ale zato byl parádní výhled na Empire State Building, to pak uvidíte na fotkách.

Hudba taky stála za prd, ale víte co, já si to užila i tak, protože tam byli všichni, úplně všichni kamarádi a tím pádem mě to za to stálo. ps...měli dobré šampáňo :D
My jsme připraveni ↑
Cesta vlakem ↓

Aline (Anny H. kamarádka), Eliseu (Thais přítel), Thea, Erwin, Thais, já, Amanda, Flo, Angelo
Anna H, Anna K, Barča a Kevin

Domů jsme přijeli kolem 2, proč nechci psát. Já, Barča a Flo jsme si povídali asi do 5 hodin a já už vstávala v 9, protože jsem prostě nemohla spát. Okolo 12 jsme si dali snídani. A Flo mě pak okolo 5 odvezl domů, protože už v 6 jsem začínala pracovat do 11.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama