Poslední týden jako au-pair v USA

4. ledna 2016 v 19:57 |  12. měsíc
Pondělí - Anna (z Rakouska) se mi konečně vrátila domů (trávila Vánoce u prarodičů v městě asi 2 hodiny ode mě), takže hned ráno jsme šli na bagel (náš oblíbený) a pak do Starbucksu. Pracovala jsem od 2 do 6, pak jsem se šla připravit, protože můj kamarád Kevin (z Německa) slavil 21 a šlo se do restaurace Cheescake Factory. Anna (z Něm) a Kevin mě vyzvedli po 7 a už se jelo, na nádraží se vyzvedla Amanda (z Austrália). Poté dorazili další - zástup němců Charlotte, Natalia, Lena, Julia, Marc, z Rakouska Erwin a moje Thea z Dánska. Mezinárodní skupinka. K večeři jsem si dala kuřecí plátek s parmežánem a br. kaši. Jaká mňamina. Domů jsem dorazila kolem 12, protože jsme vezli Amandu do Bedfordu, kde bydlí (asi 30 minut od Chappaquy, kde já bydlím) :D Málem jsem zapomněla poznamenat, že na cestě domů začalo sněžit.Úterý - ráno jsem se probudila kolem 10 a je lehce nasněžíno, nic velkého. Přišla jsem na to, že nemám auto, takže plány s Annou šli do pryč :) ale tak je pouze přesuneme na středu. Pracuju od 1:30 do 10:30, s tím, že až malou po 7 uložím, tak že začnu balit, abych přišla na to, jestli potřebuju ještě jeden kufr, jakože už teď vím, že jo :D

Středa - píšu článek 4. ledna a nějak si nepamatuji :D

Čtvrtek + Pátek - Silvester (článek napíšu zvlášť)

Sobota - v sobotu byl můj poslední pracovní den, pracovala jsem od 2 do 11. Bylo to náročné, ale já si to s malou užila.

Neděle - na naděli byla naplánovaná večeře na rozloučenou s rodinou. Začali jsme ve 4:30: jako první přišel na řadu dort, na kterém bylo napsáno Všechno nejlepší pro mého host dada, protože má 5. ledna a narozeniny a děkuju pro mě. Potom jsem si chvilku pohrála s malou a jelo se na večeři do restaurace Beehive, kde jsem si objednala kuřecí wrap (nic moc). Večer jsem nakonec ještě v 9 jela do Starbuckus, kde byli Amanda, Kevin, Anna, Jesper, Robin a Marc.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama