Jak jsem dorazila domů

9. ledna 2016 v 16:45
Paráda, takže letadlo z New Yorku mělo odlétat v 9:30, jenomže jsme čekali na pár cestujících, takže jsme vyletěli tak o hodinu později, pro mě to však znameno jediné, že už jsem veděla, že z Londýna do Prahy budu letadlo chytat hodně špatně. Ten sedmihodinový let utekl rychle, spala jsem, koukala na film o Amy Winehouse a poslouchala písničky. Do Londýna jsme dorazili v 10:22 a letadlo mi letělo v 10:30, takže jasně, že mě uletělo. Šla jsem si zařídit novou letenko a musela jsem si tedy počkat 3 hodiny na další let. Do Prahy jsem dosedla v 6 hodin.

Vyzvedla jsem si kufry a už jsem pádila "no šla velmi pomalu, protože jsem táhla milion kufrů" do haly, kde na mě čekali rodiče. Samozřejmě, že jsme si všichni pobrečeli, přece jen to byl rok. A uvědomila jsem si, jak jsem strašně ráda, že jsem doma. Doma na mě čekala ségra a neteř. A naše malá mě tak objala, až mě rozplakala. Je teď strašne veliká, za ten rok hrozně vyrostla a je i taková už správná chytrolínka. Rozbalila jsem si dárek od ségry k Vánocům a byly to puzzle New Yorku, které složila a nechala zasklít.

V čtvrtek jsem se jela podívat za babi a dědou.
V pátek jsem odpoledne jela do obchodního centra, protože jsem si musela zase zařídit paušál a koupit iphona, kterého jsem musela rodině vrátit, ale já už jsem si na něj tak zvykla, že už nic jiného nechci. Domů jsme přijeli pekně pozdě, takže jsem měla asi 30 minut se připravit na maturák, kterýměla moje kamarádka Simča maturák a moc jsem si to s kamarádkama užila. Jak bylo skvělé je viděť. Měla jsem trochu strach jaké to bude s kamarádama a je to jako kdybych nikdy neodjela. Maturák byl krásnej a Simonce to moc slušelo. A my se parádně bavili.
V sobotu jsem se jela podívat za babi a tetou.

Teď mě čeká spoustu zařizování, musím na zdravotní na úřad práce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama