Před-poslední týden jako au-pair aneb Vánoční týden

29. prosince 2015 v 17:00 |  12. měsíc
Pondělí - v pondělí jsem pracovala od 2 do 10:30. Ráno jsem jela s Theou dokoupit rámečky a nechat vyvolat fotky, které budu dávat prarodičům. Thea nechávala tisknout velkou fotku rodiny na plátno. Poté se jela k T, kam dorazil také Erwin. Povídali jsme si, Thea balila trička a já photoshopovala hlavy :D necháváme si dělat na památku trička s hlavama našich kamarádů :D takže střihám ve photoshopu hlavy :D jestli to dává smysl. Pracovala jsem tedy od 2 a rychle to uteklo, protože malé nebylo nejlépe, takže jsme koukaly na pohádku, četly knížky, udělala jsem večeři. Malá měla hranolky a párek a já si k párku udělala br. kaši, protože už jsem jí dlouho neměla a měla na ní hroznou chuť. Jediný problém byl, že jsme měli jenom fialové brambory, takže kaše vypadala ve fialové barvě velice poživatelně :D :D. Malou jsem vykoupala a uložila. Rodičové měli firemní večířek a dorazili okolo 10.

Úterý - jsem pracovala od 2 do 6. Koukalo se na pohádky, dělaly se vánoční výrobky, četly se knížky, hrály se hry. V 6 jsem měla padla, tak jsem jela vyzvednou Theu a Brendu (z Kolumbie) a jelo se na večeři do Subwaye (sandwiche) a do kina na parádní film Sisters, na který prostě musíte jít. Takhle už jsem se dlouho nezasmála.

Středa - ráno se jelo s Theou vyzvednou dárky a směr Target dokoupit pár dárků, co jsem chtěla pro malou, balící papír, který mi došel. Stavěly jsme se pro bagel k obědu a ve 12 jsem byla doma. Začala jsem balit, ale tak mě to nebavilo, že jsem řekla, že to udělám večer. Začala jsem pracovat ve 2 a hned jsem začaly s host mom a holkou pracovat na sušenkách z burákového másla (vánoční). Ve 3 jsme měly hotovo a host mom šla do kanceláře cvičit. Našla jsem mezi hračkama krabici "Můj první vědecký kit", takže jsem vytvářely s malou krystaly a docela to byla sranda a zabralo nám to čas. Udělala jsem jí večeři a HM si to převzala. Večer jsem potom měla večeři s rodičema a poté jsem dobalovala dárky.

Jinak chci poznamenat, že Vánoce nějak prostě neřeším, absolutně nejsem ve vánoční náladě. Vánoce bez rodiny, prostě nejsou Vánoce.


Čtvrtek - Christmas Eve - jsem pracovala ráno od 8:30 do 2 a ve 2 se odjíždělo do Quensu (část NYC) k tetě mého HD na slavností večeři, kam se sjela celá část rodiny mého HD. Co se však nestalo? Tetě se stalo něco s trubkama, takže se musel volat instalátor a trvalo mu to spravit okolo 3 hodin. Takže z večeře nebylo nic, tedy alespoň pro nás, protože jsme jeli domů. Nakonec naší slavností večeří byla pizza od nás z restaurace, kterou jsme si dali v 8 hodin, uložila se malá a potom jsem pomáhala snášet dárky z půdy. Každej Christmas Eve si navzájem dávají ozdobu a já taky jednu dostala.
Pátek - Christmas Day - Dítko se probudilo v 7, takže se šlo ke stromečku a začala se rozbalovat. Já jsem svým host parents dala knížku plnou fotek mě a malé z celého roku a malé jsem dala krabici plné Mickey a Minnie věcí: obrovského Mickeyho, podložku, misku, flašku, pera, pastelky, puzzle, tabuly....a já dostala polštářek s fotkou mě a malé a v ponožce u krbu jsem měla čokoládky, lesky na rty a obálku s 200 dolarama, hurááá můžu zaplatit za extra kufr :D poté jsem pracovala od 9 do 1, protože se k nám ten den sjížděla celá rodina a kamrádi (24 nás bylo dohromady), takže HP museli začít vařit. Ve 12 jsem se šla připravit a v 1 začala najíždět rodina. Tak jako každá oslava, to žádná zábava nebyla :D takže v 5 už jsem přejížděla k Erwinovi, který uspořádal menší vánoční oslavu. Domů jsem dorazila v 1 a padla a spala...
Sobota - jako v Čechách i v Americe začínají po Vánocích šílený slevy. My, já, Thea (Dánsko) a Brenda (Kolumbie) jsem se rozhodly vyrazit koupit nějaké šaty na Silvestra. Po dlouhém pátrání jsem nakonec, když nám zbývalo 30 minut parkování našli jeden obchod se šatama - Social Appearance a obě jsme si koupily šaty. Fotka bude příští týden až udělám nějakej článek o Silvestru. Poté se jelo ještě do jednoho obchodu a trvalo mi "jenom" 15 minut najít parkovací místo v domě, protože byl totálně plný a tak 30 minut dostat se ven. Šílený, lidi blázní :D
Neděle - další nakupovací den, tentokrát jsme jely až do 30 minut vzdáleného Pallisades centra, který je šílený, 4 patra a obrooovský. Já si nakonec koupila jen něco málo v Zaře a Forever 21. Na závěr jsme si zašly do kina na film Joy do toho nejlepšího kina na světě :D to asi přeháním, ale kino má polohovatelná sedadla, takže paráda. Domů jsme dorazily až kolem 8.Neděle - NYC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama