Neděle v New Yorku - 7. prosince

7. prosince 2015 v 18:02 |  12. měsíc
Včera jsem prožila jeden z těch nejlepších dnů za celý rok. Neříkam, že jsem dělala něco super speciálního, ale měla jsem skvělou společnost (Amanda z Austrálie, Kevin z Německa, Marc z Německa a Barča z ČR) a prostě si tak nějak uvědomuji, že už mi zbývá pár posledních týdnů, pár posledních výletů do New Yorku, než poletím zpátky domů a také být v New Yorku ve vánočním čase je opravdu nepopsatelné.
Náš den jsme začali cestou do části New Yorku nazvané Tribeca, kde se World Trade Center (+ tam třeba bydlí Taylor Swift), ale my jsme šli do Muzea emocí, ale jelikož tam byla šílená, opravdu šílené fronta, vzdali jsme to a rozhodli se namísto toho jít nahoru do Washington Square Parku. Po cestě jsme potkali hašičskou zbrojnici, známou z filmu Ghostbusters (Krotitelé duchů) z roku 1984.
Ve WSP jsme se vyfotili u oblouku, nakrmili veverky a stali se diváky pouliční street-dancové show. Když show skončila, přišel za námi chlapeček, bylo mu tak 7 let, a že se ztratil. Naštěstí si pamatoval telefoní číslo své maminy, takže jsme jí zavolali a asi za 2 minuty si pro něj přišla. Poté jsme prolšli kolem Flatiron Building (ta budova co vypadá jako žehlička) a už jsme si to šlapali po 5 avenue směr Central Park, po cestě jsme viděli několik skvěle nazdobených výloh, nejlepší byla v obchodním době Lord & Taylor (pár fotek v galerii). Za St. Patrick's Cathedral (Katedrála svatého Patrika) se nachází hotel Waldorf Astoria, který budou znát fanoušci Gossip girl (Superdrbny), protože v hotelu bydlel Chuck Bass. Jasné, že jsem musela mít alespoň jednu fotku před hotelem a aktuálně se před ním nachází úžasně nazdobený stromek, takže jsem se před tím musela vyfotit.
Do Central Parku jsme dorazili okolo 4 hodiny a čekalo nás - BRUSLENÍ - a byla to parádá. Na bruslích jsem stála po 12 letech. Amanda, moje australaská kamarádka na tom stále po prvé. Neskutečně jsme si to však užili. Bruslili jsme 2 hodiny!! Nožky nás potom neskutečně bolely, ale byla to prostě paráda. Upřímně....spadla jsem jen 3x :D haha
Poté jsme si vzali taxíka do Rockefeller center, kde stojí vánoční stromeček. Vyfotili jsme se u něj. Po cestě jsem potkala Santu Clause (mexického :D) a tak jsem se s ním vyfotila. Kolem Radio City Hall jsme prošli k obřím ozdobám a svíčkám na stromek, zpět do Grand Central na nádraží a v 10 jsme jeli domů.
Byla to prostě paráda :) Večer se mi pak ještě zpříjemnil, protože když jsem dorazila domů, čekala na mě krabice s novejma air maxama co jsem objednala :) a jsou naprosto parádní.


Fotky už jsou v galerii, na instagramu.
Galerie, Instagram, Facebook
snapchat: dee123cz

Letím domů za 29 dní.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama