Neděle v New Yorku - 13. prosince

14. prosince 2015 v 4:12 |  12. měsíc
Tak jako každou neděli, i tuhle jsem se vydala do New Yorku a že jsem toho měla v plánu.

První věc na seznamu bylo setkání s Verčou z travelwithlove.cz a Verčou. Sraz byl na Grand Central. Společně jsme se potom vydaly do Bryant Parku, dolů na Macy's a na Times Square, kde jsme zašly do Hillsoyng kostela. Dámy a pánové, kdo se chystáte do New Yorku, tohle si dejte na seznam. To byla paráda, je to moderní kostel. Dlouho jsme se tam nezdržely, ale jenom těch 20 minut co jsme tam byly. (Dám video na fb stránku: Dee v USA). S holkama jsem se poté rozloučela na metru, kde holky jely směr Washington Square Park a já směr Colombus Cirle, kde už jsem zae měla domluvený sraz s Marcem, Angelem a Andreou.

Po dloooooouhém hledání jsme se konečně našli. Na Colombus Circle se nacházely totiž Vánoční trhy, které se teda vůbec nedají srovnávat s českýma, absolutně to nemá vánoční atmosféru. Jediná vtipná věc byla, když jsem našla stánek, kde paní prodávala barvená vajíčka, voskem zdobená a obchod nesl název CZECH eggs (Česká vajíčka). Tak jsem se ptala zda jsou opravdu z Čech a ona, že jo (ale určitě ne). Tak jí říkám, že já jsem z Čech a řekla mi, že má manžela z Čech. Tak co nepotkáte v New Yorku na trhu. Když jsme to prošli, tak jsme šli do Bryant Parku, kde se šlo bruslit. Tedy beze mě. Už jsem jednou bruslila, stálo to za prd :D já jsem stála za prd a jak říká mamina, vracím se domů a chci zas tancovat, takže nohy si lámat nechci. Tak jsem na ně koukala a možná to byla ještě větší sranda.

Marcovi se poté udělalo špatně, takže jel domů a já, Angie a Andrea jsme šli na stromek do Rockafeller center, kde jasné jsme se vyfotili u stromečku (zase). Po namáhavém, uchozeném dni jsme zašli do Starbucksu na kafe, u mě na horkou čokoládu <3 mňam a v 7 jeli vlakem domů.Fotky jsou na FB a instagramu
Galerie, Instagram, Facebook
snapchat: dee123cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama