Jeden z posledních týdnů do konce au-pairování

13. prosince 2015 v 1:37 |  12. měsíc
Zbývají mi poslední 3 týdny au-pairování a tak jsem se rozhodla, ty poslední 4 trochu zase popsat.

Pondělí - v pondělí jsem měla volno, takže jsem jela dopoledne do New Yorku a zašla na jednu lekci do BDC. Bylo to super, ale na tu lekci se Sheryl, co jsem byla v listopadu to nemá. :D už teď se těším na neděli 19, to jdu na lekce rovnou 2. Večer jsem potom šla s kamarádama do Starbucksu a rozhodli jsme se podniknout Secret Santa, kdy si každej vylosuje jméno a tomu dotyčnému musí koupit dárek max za 10 dolarů. Ve středu 16. si budeme dárky předávát. To jsem zvědavá kdo mě má.

Úterý jsem pracovala od 2 do 6:30. Vyzvedla jsem malou ve školce, jely jsme domů, poobědvaly a ve 3 už jsme jely k Anně (z Německa) na playdate, kde jsme byly asi do 5. Poté jsme jen koukaly na pohádky, navečeřely jsme se a byl konec mé pracovní doby. Večer se jelo jak jinak než do kina, takže Marc mě vyzvedl a šlo se na film Spotlight, který opravdu stojí za to. Jenom doporčuji.
Ve středu jsem opět pracovala od 2 do 6:30, ale v podstatě jsem nepracovala, jen jsem vyzvedla malou. Protože ve 2:30 přišla terapeutka a byla s ní do 3:30 a to už zase přijela babi a společně jsme dělaly latkas (=bramboráky), což je takové typické jídlo pro Hannuku, která právě teď probíhá. Asi o tom napíšu nějaký článek.

Čtvrtek a zase ta pracovní doba od 2 do 6:30. Vyzvedla jsem malou, jely jsme domů, malá zkoukla pohádku a jelo se nakoupit, jelikož doba opravdu nebylo co jíst. Úplně mě vždy děsí ty ceny v obchodě (kupujeme vše organické=bio), takže se mi moc věcí co chci já, ani do toho košíku dávat neche, ale prostě jsem si řekla, si tu poslední měsíc, tak jsem si podle toho nakoupila :D. Na závěr našeho výletu jsme si zašly na zmrzlinu :). Doma jsme si potom hrály (Frozen jak jinak), něco málo vyrobily (sněhulák a vločky). Udělala jsem večeři, najedla se a už to přebrala host mom. Po 7 jsem jela vyzvednout HD na nádraží, vyhodila ho doma a sama jela do Starbucksu za kamarádama.
V pátek jsem poprvé pracovala ráno, protože HM musela jet na pracovní snídani, takže jsem pracovala od 7 do 9. Malé jsem dala snídani, zkoukla jednu pohádku, oblékly jsme se, vyčistily zuby a jely do školky. Ve 12 mě vyzvednul Marc a jela jsem s nim k holiči a jak jsme se toho báli, tak nakonec to vypadá dobře. Vyzvedli jsme Robin (z Jihoafrické republiky) a jelo se na oběd na pizzu a pak na froyo (mražený jogurt). Ve 4 jsem byla doma a od 4:30 jsem pracovala. Malá koukala na telku, udělala jsem večeři, vykoupala jsem jí, přečetla pohádky a ve 7:30 spala jak mimino. Já potom hlídala do 11.
Sobota byla taková volná, jelikož jsem začínala pracovat v 7:30. Ráno ve 12 mě vyzvedl Marc a jelo se nakupovat, teda on spíš jel, protože já jsem bez peněz :D. Zastavili jsme se ve Starbucksu (jak jinak) a tam potkali Andreu (z Dánska) a Angieho (z Brazílie) tak jsme tak hodinu povídali a pak vyrazili. Já byla šťastná, že jsem sehnala dárek pod 10 dolarů pro holku, kterou jsem si vylosovala. Nechci to tu moc psát, kdyby náhodou četla blog :D. A dárek je to moc hezký. Příští týden přidám fotku. A pak jsem si koupila naprosto božý kožený batůžek (moje nová láska <3). Zajely do Mekáče na večeře (taková super fancy večeře, co?).

______________napsáno: sobota 19:30_____________

Už moc se těším na zítřek, protože v 9:25 jedu do New Yorku a mám sraz z Verunkou z Dallasu.


Galerie, Instagram, Facebook
snapchat: dee123cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama