Prosinec 2015

Před-poslední týden jako au-pair aneb Vánoční týden

29. prosince 2015 v 17:00 12. měsíc
Pondělí - v pondělí jsem pracovala od 2 do 10:30. Ráno jsem jela s Theou dokoupit rámečky a nechat vyvolat fotky, které budu dávat prarodičům. Thea nechávala tisknout velkou fotku rodiny na plátno. Poté se jela k T, kam dorazil také Erwin. Povídali jsme si, Thea balila trička a já photoshopovala hlavy :D necháváme si dělat na památku trička s hlavama našich kamarádů :D takže střihám ve photoshopu hlavy :D jestli to dává smysl. Pracovala jsem tedy od 2 a rychle to uteklo, protože malé nebylo nejlépe, takže jsme koukaly na pohádku, četly knížky, udělala jsem večeři. Malá měla hranolky a párek a já si k párku udělala br. kaši, protože už jsem jí dlouho neměla a měla na ní hroznou chuť. Jediný problém byl, že jsme měli jenom fialové brambory, takže kaše vypadala ve fialové barvě velice poživatelně :D :D. Malou jsem vykoupala a uložila. Rodičové měli firemní večířek a dorazili okolo 10.

Úterý - jsem pracovala od 2 do 6. Koukalo se na pohádky, dělaly se vánoční výrobky, četly se knížky, hrály se hry. V 6 jsem měla padla, tak jsem jela vyzvednou Theu a Brendu (z Kolumbie) a jelo se na večeři do Subwaye (sandwiche) a do kina na parádní film Sisters, na který prostě musíte jít. Takhle už jsem se dlouho nezasmála.

Středa - ráno se jelo s Theou vyzvednou dárky a směr Target dokoupit pár dárků, co jsem chtěla pro malou, balící papír, který mi došel. Stavěly jsme se pro bagel k obědu a ve 12 jsem byla doma. Začala jsem balit, ale tak mě to nebavilo, že jsem řekla, že to udělám večer. Začala jsem pracovat ve 2 a hned jsem začaly s host mom a holkou pracovat na sušenkách z burákového másla (vánoční). Ve 3 jsme měly hotovo a host mom šla do kanceláře cvičit. Našla jsem mezi hračkama krabici "Můj první vědecký kit", takže jsem vytvářely s malou krystaly a docela to byla sranda a zabralo nám to čas. Udělala jsem jí večeři a HM si to převzala. Večer jsem potom měla večeři s rodičema a poté jsem dobalovala dárky.

Jinak chci poznamenat, že Vánoce nějak prostě neřeším, absolutně nejsem ve vánoční náladě. Vánoce bez rodiny, prostě nejsou Vánoce.


Čtvrtek - Christmas Eve - jsem pracovala ráno od 8:30 do 2 a ve 2 se odjíždělo do Quensu (část NYC) k tetě mého HD na slavností večeři, kam se sjela celá část rodiny mého HD. Co se však nestalo? Tetě se stalo něco s trubkama, takže se musel volat instalátor a trvalo mu to spravit okolo 3 hodin. Takže z večeře nebylo nic, tedy alespoň pro nás, protože jsme jeli domů. Nakonec naší slavností večeří byla pizza od nás z restaurace, kterou jsme si dali v 8 hodin, uložila se malá a potom jsem pomáhala snášet dárky z půdy. Každej Christmas Eve si navzájem dávají ozdobu a já taky jednu dostala.
Pátek - Christmas Day - Dítko se probudilo v 7, takže se šlo ke stromečku a začala se rozbalovat. Já jsem svým host parents dala knížku plnou fotek mě a malé z celého roku a malé jsem dala krabici plné Mickey a Minnie věcí: obrovského Mickeyho, podložku, misku, flašku, pera, pastelky, puzzle, tabuly....a já dostala polštářek s fotkou mě a malé a v ponožce u krbu jsem měla čokoládky, lesky na rty a obálku s 200 dolarama, hurááá můžu zaplatit za extra kufr :D poté jsem pracovala od 9 do 1, protože se k nám ten den sjížděla celá rodina a kamrádi (24 nás bylo dohromady), takže HP museli začít vařit. Ve 12 jsem se šla připravit a v 1 začala najíždět rodina. Tak jako každá oslava, to žádná zábava nebyla :D takže v 5 už jsem přejížděla k Erwinovi, který uspořádal menší vánoční oslavu. Domů jsem dorazila v 1 a padla a spala...
Sobota - jako v Čechách i v Americe začínají po Vánocích šílený slevy. My, já, Thea (Dánsko) a Brenda (Kolumbie) jsem se rozhodly vyrazit koupit nějaké šaty na Silvestra. Po dlouhém pátrání jsem nakonec, když nám zbývalo 30 minut parkování našli jeden obchod se šatama - Social Appearance a obě jsme si koupily šaty. Fotka bude příští týden až udělám nějakej článek o Silvestru. Poté se jelo ještě do jednoho obchodu a trvalo mi "jenom" 15 minut najít parkovací místo v domě, protože byl totálně plný a tak 30 minut dostat se ven. Šílený, lidi blázní :D
Neděle - další nakupovací den, tentokrát jsme jely až do 30 minut vzdáleného Pallisades centra, který je šílený, 4 patra a obrooovský. Já si nakonec koupila jen něco málo v Zaře a Forever 21. Na závěr jsme si zašly do kina na film Joy do toho nejlepšího kina na světě :D to asi přeháním, ale kino má polohovatelná sedadla, takže paráda. Domů jsme dorazily až kolem 8.Neděle - NYC

Před-před-poslední týden mého au-pair roku

21. prosince 2015 v 18:21 12. měsíc
Předem chci říct, že tenhle týden se ani nedá moc nazvat pracovní, protože pracuju dohromady 16, 5 hodin a to au-pair může pracovat 45 hodin. Je šílené, že je to opravdu před-před-před-poslední týden. A teď co se teda dělo a dít bude.

Pondělí - jsem měla volno. Ráno mě v 10 vyzvedla Anna a jelo se k Theae, která musela hlídat štěně, takže musí být doma. Tam jsme byly asi do 1 a i si tam daly oběd. Tady se opravdu naučíte jíst zvláštní kombinace - měla jsem rýži s masovými koulemi a omáčkou, něco jako naše rajská. Zvláštní, ale ne tak chutově divné. Poté jsem byla doma až do 5:15, kdy mě Thea vyzvedla s dětma a jelo se na karate. V 6:30 jsem byla doma a začala se připravovat na můj poslední au-pair meeting. Přijdo mi to jak před měsícem, kdy jsem jela na své první, na basketballovou hru a nikoho neznala a teď jsem se upřímně cítila stejně. Přišlo mi, že nikoho neznám, jen tu svojí skupinku. No nemá cenu se teď se někým seznamovat, když jedu za pár dní domů. V 7:30 mě vyzvednul Erwin, Marc a Thea a jelo se teda na bowlingovou párty do vedlejšího města - Mt. Kisca. Byla to...ehm....nuda :D ne, docela to šlo. Hráli jsme bowling, kterej absolutně neumím, takže jasně že jsem prohrála :D ale co....k večeři byla pizza a salát. Pár lidí upeklo něco z jejich zemí, tak bylo zajímavé to zkusit, ale neni nad české linecké :)
Úterý - kamarádka Barča má narozky, takže jsem s Thou a Annou jely do Party City (šílenej obchod, kde mají ale nejlepší věci ,když někdo slaví narozky) a koupily jsme jí velkej balón s Happy Birthday, pak na připnutí Polib mě, mám narozky! a korunku. Poté jsme jí v Tj Maxxu koupily krásný pyžamo a ve Starbucksu hrníček. Pracovala jsem od 2 do 6, měla jsem do 6:30, ale požádala jsem jestli můžu jít 6, protože Baruš dělá narozeninovou večeři, na kterou jsem pozvaná. A taky sem se zeptala jestli můžu příjít ve 12, protože mám večerku do 10:30 a pohoda. Malou jsem teda jela vyzvednout ve 2. Ve 3 jsme jely na playdate k Anně, jako každé úterý. V 5 jsem jí posadila před telku a v 6 jsem teda jela. K večeři nám Baruška navařila svíčkovou s knedlíkem - jaká mňamina. Potom jsme dostali zmrzlinový dort. Okolo 8 jseme jeli do baru na karaoke a pořádně si užívali a zpívali. Domů jsem dojela po 12 :) musím využít, že mám prodlouženou večerku.
Středa - ve středu ráno jsme se sešli ve Starbucksu, aby jsme si rozdali dárky. Dělalali jsme Secret Santa (=tajný Santa), protože nás je prostě hodně a nikdo nemá na to kupovat dárek všem. Takže každý si před týdnem vytáhl jednu osobu a musel koupit dárek max. 10 dolarů. Já si vytáhla Charlotte a koupila jsem jí sklenici na které je Vacation Fund, kam může šetřit na dovolenou. Nakonec což bylo vtipné je, že Charlotte si vytáhla mě a já jsem dostala klíčenku s písmenem A (jestli to je to slovo) :D a jablíčkovej eos. Odvezla jsem Marca domů a málem bourala do jeho Host mom, která se přiřítila na příjezdovou cestu jako uragán. Naštěstí vše ok, zabrzdila to. Bláznivé. Malou jsem vyzvedla ve 2. Ve 2:30 měla terapii, takže jsem měla volno do 3:15, pak jsme dělaly pár obrázků, hrály hru, koukaly na nový seriál Shimmer a Shine, konečně něco nového pro mě. :D Udělala jsem jí večeři a měla jsem padla. V 7:40 jsem jela vyzvednou HD na nádraží a měly jsme večeři.
Čtvrtek - ráno jsem jela k Anně s Theou a Erwinem, že budeme poslouchat desku Adele co dostala, ale bohužel se jí rozbil přehrávač na desky :( takže Adele nám zněla pouze z telefonu. K obědu jsme si dali bagel, jely se odvést cookies to školy Anny host dítěte, protože je zapomněla a ve 12 už jsem jela domů. Konečně mi přišel dárek, co mám pro host family, tak jsem ráda, že jsem i odchytla poštáka já, takže vůbec nemají o ničem tucha. Je parádní, po vánocích dám fotku. Pracovala jsem od 2, s tím, že jsem hned jela na playdate. Ještě poznámečka...dneska lilo jako z konve a jedinej den, kdy si zapomenu klíče s čipem od školky :D takže jsem si hezky počkala v dešti na jiného rodiče. Naštěstí to byly tak 2 minutky. Po playdate jsme jely domů, malá koukala na jak jinak než Shimmer a Shine. Udělala jsem jí večeři a Hm to přebrala na koupání a uspání a já pracovala poté do 10, kdy rodiče jeli na večeři.

Pátek - jsem měla volno a byla naplánovaný road trip na letiště, kde Florian (z Německa) vyzvedával svojí rodinu, která si udělala vánoční výlet do New Yorku a Marca jsme zase vezli na letiště, protože jel navštívit rodinu do Německa. Cesta tam byla fajn, cesta zpátky horší, chytli jsme zácpu to zaprvé a zadruhé rodinka jaksi nemluví anglicky, takže se bavili německy a já tam jen posedávala. Ale co :D potom jsem byla doma asi do 8, kdy mě vyzvedla Thea a jelo se k Angiemu na domácí párty. Dorazili další kamarádi a my si ten večer moc moc užili. Ps. americký pivo opravdu neni dobrý :D
Sobota - domů jsem přiejla asi v 10, protože jsme u Angieho spali a byla jsem doma skoro celý den, až v 7 jsem jela k Theae, která pracovala, ale mohla si někoho pozvat. S děckama jsme koukali na Mimoňe a když šli děcka spát, tak jsme si povídali asi do 11 a pak jsem jela domů.

Neděle - chtěla jsem psát článek zvlášť, ale napíšu to sem, protože neni moc o čem psát. Do New Yorku jsem jela vlakem v 10, kolem 12 jsem se šla přihlástit na lekce do Broadway Dance Center a pak jsem se jen flákala po okolí a hledala něco na Silvestra, bohužel bez úspěchu. První hodina mi začínala ve 3 - street dance do 4:30 a pak jsem měla jednu od 6 do 7:30 - hip hop. Chytla jsem vlak v 8:21 a kolem 9:15 jsem byla domů. A že jsem to byla pěkně unavená, takžejsem lehla a spala :D

Neděle v New Yorku - 13. prosince

14. prosince 2015 v 4:12 12. měsíc
Tak jako každou neděli, i tuhle jsem se vydala do New Yorku a že jsem toho měla v plánu.

První věc na seznamu bylo setkání s Verčou z travelwithlove.cz a Verčou. Sraz byl na Grand Central. Společně jsme se potom vydaly do Bryant Parku, dolů na Macy's a na Times Square, kde jsme zašly do Hillsoyng kostela. Dámy a pánové, kdo se chystáte do New Yorku, tohle si dejte na seznam. To byla paráda, je to moderní kostel. Dlouho jsme se tam nezdržely, ale jenom těch 20 minut co jsme tam byly. (Dám video na fb stránku: Dee v USA). S holkama jsem se poté rozloučela na metru, kde holky jely směr Washington Square Park a já směr Colombus Cirle, kde už jsem zae měla domluvený sraz s Marcem, Angelem a Andreou.

Po dloooooouhém hledání jsme se konečně našli. Na Colombus Circle se nacházely totiž Vánoční trhy, které se teda vůbec nedají srovnávat s českýma, absolutně to nemá vánoční atmosféru. Jediná vtipná věc byla, když jsem našla stánek, kde paní prodávala barvená vajíčka, voskem zdobená a obchod nesl název CZECH eggs (Česká vajíčka). Tak jsem se ptala zda jsou opravdu z Čech a ona, že jo (ale určitě ne). Tak jí říkám, že já jsem z Čech a řekla mi, že má manžela z Čech. Tak co nepotkáte v New Yorku na trhu. Když jsme to prošli, tak jsme šli do Bryant Parku, kde se šlo bruslit. Tedy beze mě. Už jsem jednou bruslila, stálo to za prd :D já jsem stála za prd a jak říká mamina, vracím se domů a chci zas tancovat, takže nohy si lámat nechci. Tak jsem na ně koukala a možná to byla ještě větší sranda.

Marcovi se poté udělalo špatně, takže jel domů a já, Angie a Andrea jsme šli na stromek do Rockafeller center, kde jasné jsme se vyfotili u stromečku (zase). Po namáhavém, uchozeném dni jsme zašli do Starbucksu na kafe, u mě na horkou čokoládu <3 mňam a v 7 jeli vlakem domů.Fotky jsou na FB a instagramu
Galerie, Instagram, Facebook
snapchat: dee123cz

Jak tohle prožívám.

13. prosince 2015 v 4:21 12. měsíc
S dnešním dnem mi zbývá 25 dní to odletu a chci se tak trochu vypsat o tom, co právě citím a od čeho je blog :)

25 dní to je prostě hrozný číslo a ono je to číslo den ode dne horší, ale zároveň lepší. Kdo tohle nezažil, tak to asi nepochopí. Na jednu stranu se strašně těším domů. Už si prostě představuju, jak to letadlo dorazí do Prahy a já se rozběhnu za rodičema, jak se rozjedu za rodinou. Až si zajdu na kavíčko s kamarádama. Třeba hned 8. ledna jdu na maturák kamarádky Simčy a už se neskutečně těším. Pak je tu, jak já se na to těším, až půjdu zpátky do E.B.T.S. Protože ebts je má druhá rodina a i když se to tam teď změnilo, doufám, že mě přijmou a vše bude šlapat, tak jak šlapalo. Svůj život bez tancování a bez ebtsácké rodiny si prostě nedokážu představit. Na všechno se hrozně domů těším, až prostě začnu ten svůj staro-novej život.

Pak je tu ale ta horší stránka, ta ve které opouštím tohle tady (pozn. slzy v očích). Přes všechno špatné, to tu miluju. Jak mě se bude stýskat po mojí malé. Ve čtvrtek jsme jely nakoupit a já tak stála na červené a přemýšlela jsem nad tím, že už za měsíc budu doma a prostě malou na hodně dlouhou dobu neuvidím. A jen tak jí říkám dozadu Ahoj, jak je? A jen to její "Háj" s rozomilým úsměvem mě stačilo k tomu, aby mi ukápla slza. (pozn. už slzím). Pak jsou tu kamarádi a já si to bez nich prostě nedokážu představit (pozn. a už řvu a nevidím na klávesnici). (pozn. po pětiminutové pauze co jsem se vybrečela píšu dál). S pár lidma jsem si vytvořila takový pouto jako s nikým v ČR a tak moc mi ty lidi budou chybět. Tady nás od sebe dělily minuty, v Evropě to budou hodiny a další skupina lidí mi zůstane stále v USA. Já prostě nevím, jak tohle zvládnu. (pozn. a brečím zas).

Dnes jsem vedla konverzaci s Marcem o tom, jak je úžasný, že se tu prostě bavíš s lidma, se kterejma by si se v životě nebavil doma, protože tady ti prostě nic jiného nezbývá a ty vlastně přijdeš na to, že toho člověka nemůžeš škatulkovat podle toho ja na pohled vypadá, protože občas si myslíš, že ta osoba je namyšlená kráva a postupně přijdeš na to, že ta kráva je vlastně úplně normální holka. :) Hrozně mi to tady otevřelo oči.

Na 100% vím, že jsem se změnila. Věřím tomu, že ze 3/4 jsem jinej člověk. A už se nemůžu dočkat až se vrátím domů s tím jaká teď jsem, protože vím, že jsem lepší osobou, než jsem byla. Vím, teď co je důležité. Vím, jak chci trávit svůj čas a jak žit svůj život.

NIKDY NIKDY NIKDY nebudu tohohle roku litovat. Nevzalo mi to rok v Čechách, ano zmeškala jsem pár věcí a nemohla jsem pár věcí udělat, ale rok tady mi dal zkušenosti, nové kamarády, v angličtině jsem se posunula na úplně jiný level, vzpomínky, procestovala jsem půlku Ameriky. NIKDY nebudu litovat a jestli někdo o něčem takovém přemýšlí. DO IT. Udělej to!!! Nebudeš litovat.

Jeden z posledních týdnů do konce au-pairování

13. prosince 2015 v 1:37 12. měsíc
Zbývají mi poslední 3 týdny au-pairování a tak jsem se rozhodla, ty poslední 4 trochu zase popsat.

Pondělí - v pondělí jsem měla volno, takže jsem jela dopoledne do New Yorku a zašla na jednu lekci do BDC. Bylo to super, ale na tu lekci se Sheryl, co jsem byla v listopadu to nemá. :D už teď se těším na neděli 19, to jdu na lekce rovnou 2. Večer jsem potom šla s kamarádama do Starbucksu a rozhodli jsme se podniknout Secret Santa, kdy si každej vylosuje jméno a tomu dotyčnému musí koupit dárek max za 10 dolarů. Ve středu 16. si budeme dárky předávát. To jsem zvědavá kdo mě má.

Úterý jsem pracovala od 2 do 6:30. Vyzvedla jsem malou ve školce, jely jsme domů, poobědvaly a ve 3 už jsme jely k Anně (z Německa) na playdate, kde jsme byly asi do 5. Poté jsme jen koukaly na pohádky, navečeřely jsme se a byl konec mé pracovní doby. Večer se jelo jak jinak než do kina, takže Marc mě vyzvedl a šlo se na film Spotlight, který opravdu stojí za to. Jenom doporčuji.
Ve středu jsem opět pracovala od 2 do 6:30, ale v podstatě jsem nepracovala, jen jsem vyzvedla malou. Protože ve 2:30 přišla terapeutka a byla s ní do 3:30 a to už zase přijela babi a společně jsme dělaly latkas (=bramboráky), což je takové typické jídlo pro Hannuku, která právě teď probíhá. Asi o tom napíšu nějaký článek.

Čtvrtek a zase ta pracovní doba od 2 do 6:30. Vyzvedla jsem malou, jely jsme domů, malá zkoukla pohádku a jelo se nakoupit, jelikož doba opravdu nebylo co jíst. Úplně mě vždy děsí ty ceny v obchodě (kupujeme vše organické=bio), takže se mi moc věcí co chci já, ani do toho košíku dávat neche, ale prostě jsem si řekla, si tu poslední měsíc, tak jsem si podle toho nakoupila :D. Na závěr našeho výletu jsme si zašly na zmrzlinu :). Doma jsme si potom hrály (Frozen jak jinak), něco málo vyrobily (sněhulák a vločky). Udělala jsem večeři, najedla se a už to přebrala host mom. Po 7 jsem jela vyzvednout HD na nádraží, vyhodila ho doma a sama jela do Starbucksu za kamarádama.
V pátek jsem poprvé pracovala ráno, protože HM musela jet na pracovní snídani, takže jsem pracovala od 7 do 9. Malé jsem dala snídani, zkoukla jednu pohádku, oblékly jsme se, vyčistily zuby a jely do školky. Ve 12 mě vyzvednul Marc a jela jsem s nim k holiči a jak jsme se toho báli, tak nakonec to vypadá dobře. Vyzvedli jsme Robin (z Jihoafrické republiky) a jelo se na oběd na pizzu a pak na froyo (mražený jogurt). Ve 4 jsem byla doma a od 4:30 jsem pracovala. Malá koukala na telku, udělala jsem večeři, vykoupala jsem jí, přečetla pohádky a ve 7:30 spala jak mimino. Já potom hlídala do 11.
Sobota byla taková volná, jelikož jsem začínala pracovat v 7:30. Ráno ve 12 mě vyzvedl Marc a jelo se nakupovat, teda on spíš jel, protože já jsem bez peněz :D. Zastavili jsme se ve Starbucksu (jak jinak) a tam potkali Andreu (z Dánska) a Angieho (z Brazílie) tak jsme tak hodinu povídali a pak vyrazili. Já byla šťastná, že jsem sehnala dárek pod 10 dolarů pro holku, kterou jsem si vylosovala. Nechci to tu moc psát, kdyby náhodou četla blog :D. A dárek je to moc hezký. Příští týden přidám fotku. A pak jsem si koupila naprosto božý kožený batůžek (moje nová láska <3). Zajely do Mekáče na večeře (taková super fancy večeře, co?).

______________napsáno: sobota 19:30_____________

Už moc se těším na zítřek, protože v 9:25 jedu do New Yorku a mám sraz z Verunkou z Dallasu.


Galerie, Instagram, Facebook
snapchat: dee123cz

Neděle v New Yorku - 7. prosince

7. prosince 2015 v 18:02 12. měsíc
Včera jsem prožila jeden z těch nejlepších dnů za celý rok. Neříkam, že jsem dělala něco super speciálního, ale měla jsem skvělou společnost (Amanda z Austrálie, Kevin z Německa, Marc z Německa a Barča z ČR) a prostě si tak nějak uvědomuji, že už mi zbývá pár posledních týdnů, pár posledních výletů do New Yorku, než poletím zpátky domů a také být v New Yorku ve vánočním čase je opravdu nepopsatelné.
Náš den jsme začali cestou do části New Yorku nazvané Tribeca, kde se World Trade Center (+ tam třeba bydlí Taylor Swift), ale my jsme šli do Muzea emocí, ale jelikož tam byla šílená, opravdu šílené fronta, vzdali jsme to a rozhodli se namísto toho jít nahoru do Washington Square Parku. Po cestě jsme potkali hašičskou zbrojnici, známou z filmu Ghostbusters (Krotitelé duchů) z roku 1984.
Ve WSP jsme se vyfotili u oblouku, nakrmili veverky a stali se diváky pouliční street-dancové show. Když show skončila, přišel za námi chlapeček, bylo mu tak 7 let, a že se ztratil. Naštěstí si pamatoval telefoní číslo své maminy, takže jsme jí zavolali a asi za 2 minuty si pro něj přišla. Poté jsme prolšli kolem Flatiron Building (ta budova co vypadá jako žehlička) a už jsme si to šlapali po 5 avenue směr Central Park, po cestě jsme viděli několik skvěle nazdobených výloh, nejlepší byla v obchodním době Lord & Taylor (pár fotek v galerii). Za St. Patrick's Cathedral (Katedrála svatého Patrika) se nachází hotel Waldorf Astoria, který budou znát fanoušci Gossip girl (Superdrbny), protože v hotelu bydlel Chuck Bass. Jasné, že jsem musela mít alespoň jednu fotku před hotelem a aktuálně se před ním nachází úžasně nazdobený stromek, takže jsem se před tím musela vyfotit.
Do Central Parku jsme dorazili okolo 4 hodiny a čekalo nás - BRUSLENÍ - a byla to parádá. Na bruslích jsem stála po 12 letech. Amanda, moje australaská kamarádka na tom stále po prvé. Neskutečně jsme si to však užili. Bruslili jsme 2 hodiny!! Nožky nás potom neskutečně bolely, ale byla to prostě paráda. Upřímně....spadla jsem jen 3x :D haha
Poté jsme si vzali taxíka do Rockefeller center, kde stojí vánoční stromeček. Vyfotili jsme se u něj. Po cestě jsem potkala Santu Clause (mexického :D) a tak jsem se s ním vyfotila. Kolem Radio City Hall jsme prošli k obřím ozdobám a svíčkám na stromek, zpět do Grand Central na nádraží a v 10 jsme jeli domů.
Byla to prostě paráda :) Večer se mi pak ještě zpříjemnil, protože když jsem dorazila domů, čekala na mě krabice s novejma air maxama co jsem objednala :) a jsou naprosto parádní.


Fotky už jsou v galerii, na instagramu.
Galerie, Instagram, Facebook
snapchat: dee123cz

Letím domů za 29 dní.