Proč jedu domů?

5. listopadu 2015 v 2:29 |  10. měsíc
Travel month = cestovní měsíc

Takže každá au-pair má ukončení programu možnost zůstat v USA jeden měsíc navíc a využít ho k cestování. Proč nejedu? Je to složitejší, ale ve zkratce. Hned jak jsem matchla s rodinkou na východu bylo mi jasné, že svůj cestovní měsíc strávým na západu. Ale to jsem byla ještě doma a myslela jsem si jak plat 195,75 dolarů týdně bude úžasné. Jela jsem sem hlavně s tím, že procestuju USA a z takové menší části se mi povedlo. Viděla jsem toho dost, více než za celý svůj život a že jsem si to užila.

První půl rok padly peníze na cestování po východu, nákupy, obědy. V srpnu jsem si řekla, že je čas začít šetřit, i když tady šetřit se dá opravdu špatně :) . V říjnu mě čekala Kanada a Miami a jasné, že tam padly veškeré peníze, protože jsem si myslela, jak budu prodlužovat a že zas tolik peněz potřebovat nebudu. Nakonec jak víte, tak neprodlužuju. Zbývá však posledních 8 týdnů a já si je chci pořádně užit a nesedět doma na zadku. A on takový měsíc cestování po západu zrovna nejlevnější není. Potřebovala bych minimálně okolo 2 tisíc dolarů.

Jsou tu věci, který si chci koupit, chodit na lekce v new yorku, vůbec jet do new yorku neni pro mě nejlevnější, chci chodit na obědy, bavit se s kamarádama.

A i když jsem se vždycky na travel month a objevování západu těšila, neni všem dnům konec. Nikde neni psáno, že už se do USA znova nepodívám. Aktuálně jsem tak natěšená domů, že mě to až tak mrzí.

Jinak kdo mě ještě nesleduje, tak ať začne :)
snapchat: dee123cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama