Pátek v New Yorku - toulání se v NYC, Broadway Dance Center

14. listopadu 2015 v 22:27 |  11. měsíc
Pátek jsem měla volný, takže jsem se rozhodla vyrazit do New Yorku.

Ráno jsem tedy v 10:40 vyrazila vlakem směr NYC a poté směr Broadway Dance Center (tanečním centrum Broadway), kde jsem se musela zapsat na jednu lekci (více dole). Poté jsem šla směr Times Square do Footlockeru (prodejna z obuví), protože snažím se sehnat AirMaxy a prostě tady ve WP už je nemají, teda ty co chci. Z Fka mi poslali do Nike Town u Central Parku, takže jsem sedla na metro a jela tam v Nike townu mě poslali zpět na Times Square to Champ (další prodejna z obuví). Co myslíte? Měli je? NE, že je mám objednat z internetu, že už je na obchodě nemají. Paráda, jelikož jsem z toho byla velice vytočená, rozhodla jsem se utrácet někde jinde. Sedla jsem zas na metro a jela jsem na Herold Square a zašla si do Victoria's Secret a koupila si nový spodní prádlo (no 7 za 27 neberte to) a další legíny. 70 dolarů a já byla spokojená jak ta blecha. Ve Forever 21 jsem si koupila naušnice a v H&M tričko.

Asi 2 a půl hodiny jsem strávila ve Starbucksu s čajíčkem a knížkou a čekala na Pavlí (česka), až bude mít volno a budeme se moci sejít. V 7 jsme se teda sešly na Times Square a společně zašly na pizzu k večeři a v 8 jsme se vydaly směr Broadway Dance Center. Kdo neví, tak doma tancuju v taneční skupině E.B.T.S v Nýřanech, tak proto se tak k tanci mám. Zapsaly jsme se ráno na lekci k Sheryl Murakami, která dělá choreografie pro Beyoncé a za "Who Run the World" byla oceněná cenou VMA.

No prostě je to hvězda. A dámy a pánové byla to naprostá paráda, už jen když jsem tam vešla a uvědomila jsem, že tu tancovat do jedné z nejlepších tanečních škol na světě a prostě v New Yorku, plním si své sny. Ano, mohla jsem už jít dřív, ale nebyly na to finance a chtěla jsem cestovat po USA, to už jsem si splnila, takže teď mám dva měsíce na plnění toho tanečnho snu. Nemohla jsem uvěřit, že tam opravdu jsem. Na lekci nás bylo strašně moc, spousty holek a tak 15 kluků a i přesto, že styl Sheryl je opravdu sexy, nevadilo jim to (ne všichni byli gayové) :). Lekce trvala hodinu a půl a teda já byla mrtvá. Měly jsme menší pauzičky, když jsme byly rozděleni na skupiny, ale proč sedět, když mám jen hodinu a půl vše pochytat, takže jsem vždycky tak markýrovala po stranách. Bohužel video z lekce bohužel nemám, ale mám tu chorošku, tak TADY je link.

Potom mě čekal běh na nádraží, protože jsem musela stihnout vlak ve 11:05 a že mi to dalo zabrat, ale zvládla jsem to :D

Fotky z putování NYC najdete v galerii.

Galerie, Instagram, Facebook
snapchat: dee123cz

Jo a asi jsem při tom běhu viděla herečku, zpěvačku Jennifer Hudson, ale 100% si tim jistá nejsem :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama