O týdnu v životě au-pair

14. listopadu 2015 v 19:03 |  11. měsíc
Už dlouho jsem nenapsala nějakej článek z týdne, tak jeden napíšu teď. Tenhle týden byl velice volný, moc jsem se nenapracovala :) upřímně, občas je to ale nuda nemít nic na práci...

Pondělí - jsem měla volno, malá je totiž ve školce do 12, pak má od 1 gymnastiku a ve 4 už má piáno a moje HM jí ráda vozí na koníčky = volno pro mě. Byla jsem doma, jen výlet do Targetu, pro dárek (viz. úterý)
Úterý - pracovala jsem od 2 do 6. Ve 3 jsme jely na playdate k Anně (z Německa) a byly jsme tam do něco málo po 4 a když jsme dorazily domů, tak malá koukala na pohádky, udělala jsem jí večeři a měla jsem padla. Nastala však rychlovka, protože už v 6 mě vyzvedávala Barča (ČR) a Thea (Dánsko) a jelo se k Florianovi (Německo) domů, jelikož slavil 20. narozeniny. Na večeři ještě dorazil Marc (Německo) a později Amanda (Austrálie) a Angelo (Brazílie). K večeri se podával řízek, br. kaše a salát. Po 10 měsích něco co přípomínalo řízek, ne byl to řízek, jen já radši kuřecí :D a na závěr přišel dort se zmrzlinou (mňam). Rozbalil dárek a že by byl 2x nadšenej se říct nedá :D Flo má rád Star Wars, tak jsme mu udělali takovej balíček: batoh (dobře to jsme možná šli trochu mimo jeho styl), hrníček a čokolády se Star Wars. Po večeři jsme šli koukat na film a výběr padl na Pretty Women :) domů jsem se dostala po 11

Středa - se u nás slavil Veteran's Day, takže malá neměla školku, takže jsem pracovala od 9 do 6:30. Naštěstí ji HM přihlásila na gymnastický tábor, který byl od 9:30 do 12:30, já jsem tam jen musela být, ale mají wifi, takže jsem si vzala počítač a rychle to uteklo. Když jsme dorazily domů, tak jsme se najedly, hrály si a ve 4 jsme jely na piáno, které bylo v pondělí zrušeno. A hned jak jsem měla padla, tak se jelo do Starbucksu.

Čtvrtek - jsem pracovala od 2 do 11. Vyzvedla jsem malou ze školky, měla terapii a pak se jelo hned na playdate. Chůva toho druhého dítěte je z Turecka, takže jsme si popovídaly jaký je to rozdíl ve výchově, stylu života mezi Evropou a Amerikou, takže to i rychle uteklo. Doma jsme si pak chvilku hrály a byla večeře. HM malou vykoupala, uložila a odešla a já jen zůstala doma a pracovala teda do 11.

Pátek - o tom bude článek zvlášť, protože jsem byla v New Yorku

Sobota - pracuju od 5 do 12, protože moje HP mají nějakou super fancy večeři

Neděle - volno a co bude je ve hvězdách

Na závěr se chci pochlubit s novýma botkama - růžovejma Timberlandama, který jsem chtěla co jsem sem přijela, ale tak na ně nějak pořád nebyly finance, ale tenhle týden jsem prostě neodolala.

Galerie, Instagram, Facebook
snapchat: dee123cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama