Jak jsem šla na Broadway muzikál v New Yorku.

23. listopadu 2015 v 3:49 |  11. měsíc22. listopadu se rozhodně může zapsat k mým nejoblíbenějším dnům, protože jsem si splnila další věc, kterou jsem si tady v New York chtěla splnit a to, že jsem se zašla podívat na pravý Broadwayský muzikál a za to, že jsem měla šanci zajít na Chicago, o kterém jsem snila, co jsem sem přijela je ještě lepší. Ale nechte mi k tomu dojít....


Neděle pro mě začala velice brzo, protože jsem vstávala už v 6:30, protože jsme se do New Yorku rozhodly jet vlakem v 7:44, protože my chytrolínky, jsme si myslely že stánek TKKS je otevřený od 8 a on byl až od 11, takže jsme klidně mohly jet déle, ale co. Jo, ještě bych měla říct, že TKKS je stánek na Times Square, kde se dají zakoupit zlevněné lístky na muzikál ten den.

Po příjezdu na Grand Central jsme se vydaly do Brooklynu na bagel, což prostě nevysvětlím lépe, než že je taková houska s dírou uprostřed. Bagel tam je ale speciální, protože je barevený, jako duha, k tomu jsem zvolila obyčejný krémový sýr (dá se k tomu třeba dát jahodový sýr, nutelový sýr, burovkový, ale taky třeba tuňák, zelenina...). Upřímně, žádná sláva, bylo to prostě divné, takže jsem snědla jednu půlku a druhou vyhodila jako zbytek. Úplně jsem zapomněla napsat, že tam jsem se potkala s They sestrou a snoubencem, kteří do New Yorku přijeli na dva týdny a 2. prosince se tady v City Hall budou brát.

Naše cesty se poté rozešli, oni šli na High Line a my (já a Anna) jsme šly čekat do fronty na lístky na muzikál, jak už jsem zmínila. Měly jsme na výběr, ale já tak trochu jasně věděla, že chci na Chicago, protože jsem na to chtěla jít, co jsem věděla, že sem pojedu a taky je to nejdéle hraný muzikál v Americe, tak to musí být sakra dobré. Muzikálů se hraje několik, ale naše top 3 byla Chicago, American in Paris a Finding Neverland s Matthewem Morrisonem (z Glee), ale nakonec to vyhrál moje vysněné Chicago. Neplatila jsem nic :D haha...no k narozeninám v březnu jsem dostala 100 dolarový poukaz od rodiny, takže jsem ho konečně využila. Lístek nakonec stál jen 70 dolarů, což je paráda.

S Annou jsme se tak poflakovaly okolo, zašly na oběd, na mojí oblíbenou MISO polévkua tuňákovou bagetu..mňamka.

CHICAGO - bylo parádní. Já ani nevím co k tomu napsat, prostě mám jen jedno slovo a to PARÁDNÍ. Úplně všechno bylo parádní herci, tanečníci, na pódium je orchestr, takže můžete vidět i je, naše sedadla - vše. Odnáším si i super kelímek s nápisem Chicago a fotkou hlavní protagonistky. Chtěla jsem jen colu o přestávce a bylo mi to nalito do tohodle kelímu za POZOR!! - 10 dolarů - trošku dražší cola za 250 Kč :D

Poté jsme, další POZOR! šly po Times Square do Disney obchodu a kdo si to na kole kolem nás neprofrčel - herec Owen Wilson (můžete ho znát třeba z filmu Nesvatbovi). Nejlepší bylo, že první jsme se všimly jeho parádního kola a až pak jeho :D sranda

V Disney storu jsem koupila dárek pro neteř a dokoupila dárky pro mojí malou tady k Vánocům. Poté jsme se potkali s Barčou a Flo (ČR, Německo) a šli na vlak, kde na nás čekal Erwin a Amanda (Rakousko a Austrálie).

Galerie, Instagram, Facebook
snapchat: dee123cz

Příští týden je Díkuvzdání, takže bude rozhodně nějaký článek o tom, pracuju ten den od 9 do 4 a pak celá rodina přijede na večeři. V neděli jedu do New Yorku a jdu zase do Broadway dance center a možná brusit do Central Parku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama