Jak jsem oslavila svůj první Halloween po americku?

2. listopadu 2015 v 4:16 |  10. měsíc
Halloween je jeden z těch větších amerických svátku, který se také pomalu dostavá do světa, ale určitě to neni takové velké jako tady. Rodiny začaly zdobit domovy a zahrady tak dva týdny zpátky. Někdo zdobí ve velkém: pavučiny po celé zahradě, falešné náhrobní kameny, kostlivci, duchové, pavouci obrovské velikosti a někdo v malém a hodí jednu dýni před dveře. Moje rodina to řeší s výzdobou asi takovou zlatou střední cestou. Máma pověšená světélka ve tvaru pavučiny a zelené pavouky na ní, svítící duchové zapíchnuté v záhonu a dýně. Nic extra, ale stejně jsem ráda, že alespoň náš domov svítí, když se vracím večer domů, je to prostě takové hezké.

Já jsem na Halloween dostala volno, původně to mělo být že budu "pracovat" a půjdou se svojí holkou "Trick-or-Treat"= volný překlad - Žebrat o sladkosti u sousedů, ale nakonec jsem tenhle víkend dostala jako volný víkend na listopad. S Theou, Line (Dánsko), Flo (Německo) a Barčou(ČR - ano mám novou českou kamarádku :D, se kterou mluvím anglicky :D haha) jsme si pronajali pokoj v hotelu, abychom se tam mohli už odpoledne připravit a nemuset se vracet domů, protože už zase v neděli Anna (z Německa) běží maraton (další článek...)

Nakonec jsme na pokoj dorazily ve 2 a já se hned začala připravovat, protože to co jsem si vymyslela opravdu jednoduché nebylo. Takže začala jsem s vlasama, to mi teda pomohla skvělá Barča. Po vlasech jsem si začala zakrývat obočí a připravovat krvavé rány. Následovalo nové "naštvané" obočí (díky B :* ), nalepování karet na tělo s falešnou kůži (kterou jsem zakoupila za 3 dolary, ale že to vypadalo odporně), která nakonec stejně nedržela, takže jsem skončila s lepidlem. Na závěr super růžové rtíky.

Poté přišla na řadu krev, je přece Halloween tak ať je to trochu strašidelné. Červenou barvou jsem vytvořila čárky, aby to vypadalo jako po souboji s kartama, přidala falešnou krev, dodělala oči, nalepila řasy a bylo hotovo.

Jak už někdo možná vytušil, šla jsem za Alenku v Říši divů, která je teda po bitvě s kartama. Thea šla za Srdcovou královnu, Flo šel za Klouboučníka a Anna za králika. Byla jsem taková divá skupina. Line šla za upírku a B za Sněhurku.


Se svojí skupinkou jsme z hotelu vyrazili okolo 6 hodiny směr West Village, kde se konal New Yorský Halloweenský průvod a kde na nás čekali další: Amanda (Wonderwomen), Angelo (napůl ohořelý), Kevin (Batman), Anna (Minnie), Charlotte (Pocahontas) a Andrea (upírka) a Marc (který říká, že byl za komika, ale trochu jsme si dělali srandu, že je to jak neštovice). Po chvilce se naše skupiny tak nějake rozešli a já zůstala s tou skupinou, která se k průvodu chtěla připojit, takže jsme si to šlapali asi dalších 10 ulic dolů a jasně že jsme se do průvodu dostali a jak jsme si to užívali. Marc měl trochu upito, takže mě chytl za ruku a behali jsme od lidí k lidem, co drželi foťáky, telefony, kamery a říkal: Chcete naší fotku? A lidi blázni, nás fotili o 106 :D ježiš jak mi se u toho nasmáli, připadala jsem si jak patnáctiletá, ale jak já jsem se bavila. K tomu na ně vždy křičel, jak to musí přidat na instagram či facebook s hastagem # brad_and_angelie_are_still_in_love (Brad a Angelina se stále milují), nevím proč zrovna říkal, že jsme jak Brangelina, ale to už je jedno. Prostě byla sranda, ale všechna sranda jednou musí skončit, takže naše skupina se vydala směr nádraží, protože vetšina jela dolů a já jsem se po cestě sešla s Flo a Barčou a šli jsme na hotel, kam později dorazila Thea s Line.
Pár fotek na závěr, více dám do galerie. Večer to byl prostě parádní a já si ho maximálně užila.

FOTKY UŽ NAJDETE V GALERII
Jinak kdo mě ještě nesleduje, tak ať začne :)
snapchat: dee123cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janina Janina | 4. listopadu 2016 v 7:16 | Reagovat

Abychom se vyhli americkému šílenství, nakupujeme na černý pátek online. Slevy nám hlídá
http://www.kuponovnik.cz/ kategorie/cerny-patek-black- friday-2016

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama