Rodinky pro druhý rok (au-pair v USA) a

7. října 2015 v 2:30 |  Prodloužení
Rodina č. 1 - Menlo Park, Ca - svobodná matka, děti holka 7 kluk 9, 60 minut od San Francisca - hledat pro první rok, byla bych nadšená, hledám pro druhý a nadšená moc nejsem. Neříkám, že vypadali špatně, ale prostě už teď tak nějak vím, co hledám a rozhodně to neni pracování o víkendu, a jízda do SF 60 hodin je taky dost, protože jízdenka zrovna levná taky nebude (teď platím 20 dolarů a je to dost). HM jsem napsala, že se omlouvám, ale že si nemyslím, že jsme super match - nic špatného na nich nebylo, jen jsem vůbec z toho jejich profilu nebyla nadšená a taky jsem nechtěla matchnout hned z první, potřebuju mít na výběr. Rodina už si mi odstranila, tak snad brzy dostanu na profil novou.

Rodina č. 2 - Santa Barbra, CA - dvě děti 6 a 3. Lokace úžasná, ale já jsem psala Cultural Care, že chci děti 8 a starší, tak nevím co se stalo. Už jsem rodině napsala, že se omlouvám, ale že chci děti starší, prostě už jednu zkušenost s prckem mám a teď chci něco jiného. Stále čekám až si mi smažou z profilu, jelikož já můžu rodinu mazat až po 24 hodinách - ale vzhledem k tomu, že si mi ještě nesmazali a už je to 22 hodin, tak to vypadá, že to budu já, kdo je bude mazat.

Rodina č. 3 - Sausalito, CA, holky 8 a 6, deset minut od San Francisca, vlastní auto, pokoj s vlastní koupelnou. Moc se mi líbí a taky jsem jim to napsala, tak snad se ozvou. Bohužel tři dny bez ozvání si mi odstranili :(

Rodina č. 4 - Berkeley, CA, holka 9 a kluk 6, 45 minut (v zácpě) od San Francisca, vlastní auto, vlastní barák v zahradě. Rodina vypadá hodně dobře, děcka mají hodně aktivit, takže hodně řízení, nejsou malé, ale ani velké. Oba rodiče pracují, byla bych už 7 au-pair, takže ví jak to chodí. Pracovala bych a dost, rozhodně těch 45 hodin (tady pracuju tak 30), ale zase děti už jsou velké, ale alespoň se nebudu nudit. S HM už jsem v kontatku jen se snažíme najít čas na skypování, přece jen já pracuju, ona taky a ještě do toho máme 3hodinový posun.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama