Jak si au-pair v USA užívá víkend volna.

12. října 2015 v 17:17 |  10. měsíc
Když mi rodinka oznámila, že na víkend odjede do jejich nového letního domku, tak jsem byla šťastná jako blecha, protože není nad to si užít barák sama pro sebe. Po koupání jen tak v ručníku přeskočit do pokoje (normálně se strachuju, že mě uvidí HD a při mém štěstí mi ten ručník ještě upadne), můžu spát déle (přijde mi divné spát tu třeba do 10) a tak nějak se tu můžu volně pohybovat :D ALE po pravdě jsem doma zas tolik času nestrávila.

Takže v pátek rodinka odjela okolo 6té hodiny a do 8 jsem čekala na Annu a Floriana až budou mít volno, aby mohli přijet. Společně jsme pak koukali na film Zkažená úča, povídali si a tak se prostě bavili. Jelikož u mě nikdo nemůže spát :( jsme se ve 2 hodiny začali přesouvat do Anny domu, která shodou okolností byla doma taky sama. Měla jsem napsat pomalu přesouvat, protože ve 2 hodiny jsme začali objíždět Chappaqu a Pleasantville a hledali jsme Halloweenské dekorace na barákách. A že nic moc :(. K Anně jsme se dostali okolo 3 hodiny a spát jsme šli tak ve 4, ale že ve třech spát na jedné posteli byla sranda :D takže nakonec jsme usínali kolem 5.

V sobotu už jsme vstávali kolem 9, protože Flo musel jet domů, protože pracoval :(. S Annou jsme jely k nám a v 11 jsme jely do White Plains, protože jsem si chtěla koupit lodičky a kozačky, protože moje se tak trochu rozpadají. Nakonec jsem si koupila krásné černé lodičky od Steveho Maddena (moje asi nejoblíbenější značka bot v USA - už mám třetí pár). No nejsou skvělé?

Ani ty peníze mi za to nebolí utratit :D poté jsme jely ke mě a "hrály" si na kadeřnictví. Kdo mě tak sleduje a ví kdo je Anna, tak to je ta, co má ty dredy. No, tak už je nemá, protože jsme je ostřihaly :) a já si obarvila konce na růžovo.

Před / Po

V 7 dorazil do Flo, udělali jsme si rychlou večeři a v 9 vyrazili do White Plains, kde Amanda, naše australská kamarádka slavila narozeniny. Měla to v kulečníkovém baru (chápete co myslím). :) a byla to paráda. Nejsem na to nějaký expert, ale Kevin (z Německa) mi dal pár tipů a jak to pak šlo :D haha. Tatí, byl bys na mě pyšnej :) až přijedu domů, tak ti to ukážu :D haha

Neděle byl jasná - New York City. Jelikož jsme všichni byli unavení, tak jsme nakonec jeli vlakem až v 1:44. Flo si koupil podzimní bundu, Anna šla k holiči - takže dva hlavní body splněné a pak jsme jen šli do Central Parku, kde je to na podzim teda parádní, opravdu krása. Nic zajímavého jsme teda nedělali, takže není moc co psát. Domů jsem dorazila okolo 8, trochu pokecala s HP co se vrátili ve stejnou dobu jako já a pak jsem šla do pokoje a spát :)


Byl to velice náročný víkend, ale náročnější týden mi teprv začne :) ale už v sobotu letím na Floridu :) a dovolená, kterou opravdu potřebuju může začít.

Jinak kdo mě ještě nesleduje, tak ať začne :)
snapchat: dee123cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 houdička houdička | 12. října 2015 v 17:41 | Reagovat

Anně to strašně sluší!! Že jí to vzkazuju :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama