Jak mě tohle prodlužování strašně ubíjí?

15. října 2015 v 18:55 |  Prodloužení
Jak mě tohle prodlužování strašně ubíjí?

Takže, ano vím, že jsem vybíravá a to že jedinou destinaci, kam chci je Los Angeles mi asi zrovna milion šancí nedává + to že chci děti 8 a starší tu šanci ještě snižuje a když k tomu přidáte referenci od mojí HM, tak se to rovná asi nulové šanci na získání rodiny.

Lokace:
Hned 3 den v matchingu jsem si to změnila na Los Angeles+ San Francisco a rodinky jsem od té doby ze SF měla 3/4, ale s ani jednou to nebylo to pravé ořechové. To pravé ořechové se u mě rovná Los Angeles. Já vím, že SF je krásné a určitě je tam toho dost co dělat, ale přijde mi, že v Los Angeles je toho daleko víc a hlavně LAje uprostřed, jako New York na východě, takže se dá snadno cestovat do San Diega, Grand Canyon nebo do Las Vegas. (* v Burbanku je úžasná taneční škola, takže bydlet tam, to by byl pro mě splněný sen. A ruku na srdce, kdo by nechtěl strávit rok v LA.

Věk dětí:
Po roce stráveném (skoro roce) se čtyřeletou medůzou, kterou teda miluju, ale že mi dává občas zabrat, jsem si řekla, že je čas na změnu a proto chci starší děti 8 a více - prostě školní věk. Ale rodinky žádné, takže včera jsem si to chtěla změnit, že prostě od novorozence nahoru a že uvidím, kam se dostanu. Přes noc jsem o tom přemýšlela a nakonec jsem to změnila na od 1 roku.

Nechci být náročná, ale zase už mám jeden rok za sebou a znám své potřeby. Doufám, že s tou změnou s věkem dětí si pomůžu. Dneska je to už 7 dní co nemám na profilu rodinu a trochu se začínám bát. Na to najít rodinu mám měsíc a pár dní a trochu se bojím, že se taky může stát, že ji nenajdu nebo ji nenajdu v LA a potom se tedy musím zase začít ptát sama sebe, jestli chci rok strávit někde jinde nebo jet domů.

Takže mi přejte štěstí, držte palce. K tomu všemu jedo do Miami, tak doufám, že když se nějaká rodinka objeví, wifina bude fungovat, ať si teda můžu zavolat, ale to přeskakuji. Upřímně jak se znám, pokuď nebudu mít rodinu do úterý, tak to změním i na SF, i když prostě se mi moc nechce....To je ještě horší, než když jsem seděla doma v ČR a hledala rodiny, protože mi tak bylo jedno kde skončím (i když jsem chtěla New York), byla jsem tomu otevřená, ale teď už nechci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama