Suprise, suprise...prodlužuji.

21. září 2015 v 16:52 |  9. měsíc
Takže dámy a pánove, je to asi tak týden co jsem si tu tak psala článek o tom jak přemýšlím ZNOVU o prodlužování, ale nakonec jsem ho nezveřejnila, protože jsem si chtěla prostě 100% přijít na to, co chci dělat. Mluvila jsem s kamarádama, psala si plusy a mínusy, řešila jsem to se ségrou.

Ve čtvrtek jsem se sešla s Annou a Theou (moje dvě největší kamarádky, s Annou jsem přiletěla ve stejný den a začaly jsme plánovat cestovní měsíc) a řešily jsme co podniknem. Thea jede domů, protože si chce vydělat peníze, pronajmout byt, než začne studovat. Anna má možnost jít pracovat do Paříže na 6 měsíců a pak začít v září školu. A pak došla řada na mě a co mě čeká v těch 6 měsících. Ano, můžu se vrátít k tancování a najít si brigádu na 6 měsíců, ale taky tady můžu na 6 měsícu zůstat, našetřit, procestovat, poznat více nových lidí, nových míst, užít si. Když jsem si dala plusy a mínusy k sobě, vyšlo mi to jasně ZŮSTÁVÁM.

V sobotu mi moje ségra strašně pomoha, protože mi řekla, ať nejsem blázen a zůstanu v USA, protože to co zažívám tady, doma zažívat nebudu. A je to pravda, mám to tady ráda a nechci prostě končit. Sama sobě jsem si nalhávala jak se těším domů, ale nebyla to prostě pravda.

Takže bude se snažit tenhle týden zažádat o prodloužení, předělat přihlášku, natočit nový video a snad se brzo dostanu zas do matchingu a budu hledat rodiny.

Co je na druhém roce super, že si můžete vybrat lokaci (budou vám posílat i jiné, ale můžete mít na profilu, co chcete), takže já vybírám Kalifornii (nejlépe Los Angeles). A chci starší děti, tak 8 a víš.

To je překvápko co, takže blog rozhodně končit nebudu, spíš se ho ještě budu snažit vylepšit a psát články častěji - hlavně teď budu psát určitě častěji, jak postupuju s hledánm rodiny pro druhý rok. Jak já tomu nemůžu uvěřit, ale tak moooc se těším.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama