Mám dostudováno.

21. září 2015 v 3:28 |  9. měsíc
Jak určitě víte, součástí au-pair pobytu je, že musíte splnit určité hodiny či kredity studiem - je to tedy 72 hodin nebo 6 kreditů. A já mám dnešním dnem dostudováno. Rodina Vám musí přispít 500 dolarů a většinou se do toho dá vejít, záleží na tom kde jsem.

Já jsem se rozhodla nejdříve vzít lekci angličtiny, protože jeden z důvodů proč jsem přijela bylo zlepšení angličtiny. Vzala jsem si lekci konverzace a gramatiky na Manhattanville College, což je asi 20 minut ode mě. Lekce stále 180 dolarů a získala jsem 1,5 kreditů=20 hodin. Bylo to příšerný, nudný, nic jsem se naučila, ale mám v ruce certifikát, že jsem studovala na americké vysoké angličtinu, takže...:)

Samozřejmě další kredity jsem chtěla získat trošku zábavnějším studiem, takže jsem si vybrala tzv. travel class = tři neděle jsem musela jít do školy v Harlemu a sedět tam od 10 do 16 hodin a učit se o historii Niagarských vodopádů, ale to nejlepší na tom je, že v závěru a vlastně součástí kurzu je výlet na Niagáry. Tento kurz mi dá 4,5 kreditu a stálo to 480 dolarů.

Dnes jsem tedy měla poslední lekci a musím říct, že to strašně uteklo a tedy 2-4. řína jedu na Niagáry, na které už se tedy těším (+ malé nevýznamné plus: v Kanadě se může legálně pít od 19, takže si klidně můžu dát víno a legálně :D)

Jinak chci napsat, že brzy (zřejmě zítra, pro Vás tedy ve středu) tady budu mít takové překvapení :) tak snad se Vám bude líbit, protože mě se teda začíná líbit a to hodně :)

Sledujte mě, kde můžete
snapchat: dee123cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama