Další týden v životě au-pair

13. září 2015 v 1:30 |  9. měsíc
Tak mi ta má cácora začala chodit zase do školy, samozřejmě v úterý byl první školní den a šlo se jen na hodinu, takže jsem pracovala od 10 do 18:30 a měla jsem toho teda dost. Samozřejmě jsem den vyplnila playdate s au-pairkama, nejdřív se Samirou (Německo), její holka chodí s mojí do třídy a pak ve 3 se jelo k Anně (Německo) a jejím 3letým dvojčatům. Bylo úterý, takžec jasné, že jsem jela do kina - ve společnosti They (Dánsko), Flo a Anny (Německo). Jelo se na No Escape a docela dobrý - takovej fajn akční/drama film, ale kdybych to neviděla, tak se asi taky nic nestane.

Středa jsem pracovala od 12 do 6:30, protože pozor celý září je školka na 3 hodiny, takže od 9 do 12. Jela jsem malou poprvé vyzvednout a byla úplně v pohodě. V 2:30 k nám dorazila malý učitelka na rozvoj motoriky, tak jsem měla na hodinku pauzu.

Čtvrtek jsem pracovala od 12 do 6:30, jela jsem malou vyzvednou, jely jsme domů na oběd a ve 3:30 jsme jely k Marcovi na playdate, protože jeho kluk chodí s malou do školy a zatím moje nej. playdate z týdne, protože děcka si hrály sami a nás moc nepotřebovaly. Domů jsme přijely asi v 5:30, takže jsme se jen najedly a už jsem jí předala. Večer se jelo, jak jinak než do Starbucksu :)

Pátek jsem měla volnej, s tím, že jsem jen vyprala prádlo a nakoupit potraviny jsem nemusela, protože host parents nakoupili v pondělí. Jela jsem na oběd s Marcem, Samirou, Flo (Německo) a Theou do naší oblíbené restaurace na palačinku. Poté jsme jen já, Marc a Samira jeli do Starbucksu a kdo mě sleduje na snapu, tak ví, jak crazy to tam bylo, protože skončilo škola a 9letý holky/,kluci (tak 40) přišlo na kafe. Funny....no pak jsem sama jela do White Plains, protože jsem chtěla do MIchaelse (papírnictví) nakoupit nějaké blbůstky, ať s malou můžeme vyrobit podzimní výzdobu v herně a něco na halloween a do Marshalla jsem jela koupit knížku, kterou jsem vyhlídla v Bostonu pro malou k narozeninám. Za 2 týdny jí jsou 4. A našla, takže jsem byla nejšťastnější. Když jsem procházela kolem kabátů MK or CK, tak jsem měla docela problém jeden nekoupit, ale já jsem silná osoba, která to nepotřebuje a jen jsem kolem nich prošla (zkoukla cenovku) a šla dál :D. Snažím se teď šetřit 100 dolarů týdně a on když ten kabát je za 150, tak to je docela problém.

Večer v 8 se jelo do Cheesecake factory do White Plains na večeři, kde jsem prostě nevěděla co si dát, takže na mě všichni čekali asi 10 minut, poté co si už objednali :D prostě jsem chtěla br. kaši / těstoviny / pizzu / lososa / sandwich - a dohromady to jaksi nejde. Nakonec zvítězila br. kaše a kuřecí plátek obalovaný v parmežánů. V 10 jsme se přesunuli do baru v Pleasantville - je to takový typický studentský bar, protože ve městě je Pace univerzita, takže jen studenti. Bylo to docela fajn :) řekli jsme že další pátek jdeme znovu (to jsem nevěděla, že budu pracovat, že). Domů jsem dorazily v půl 3 - to je poprvé co jsem přišla po půlnoci (ráno mi jen hm řekla, ať jim napíšu sms, když vím, že přijdu po půlnoci).
Thea

já a Marc

Marc, já a Flo


Sobota alá dnešek - ráno byl měsíční meeting - sesešli jsme se v parku na bagel (taková houska). Potkala jsem češku co je tu 2 měsíce a vůbec jsem o ní nevěděla. Ve 3 jsem začala pracovat a ještě teď pracuju a budu pracovat do 11.


Zítra mám zase školu, už jdu jen zítra a příší týden a pak už 2-4. října Niagáry - jupí jen. Po škole plánuju jít s Annou (co se mnou chodí do školy) a Marcem se kterým se potom sejdeme,jít na Sochu svobody, protože jsem tam ještě nebyla.


Dneska jsme taky s Kristý z ČR, co s ní jedu do Miami bookly hostel, takže hurá- letenky koupení, hostel booklej - teď už jen letět. Stále nějak nemůžu uvěřit, že tam letím. Miami bylo jedno z míst, které jsem prostě moc moc chtěla navšítvit.

Sledujte mě, kde můžete

snapchat: dee123cz

Za 114 dní mi začíná travel month.
Za 145 dní jsem doma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama