První srpnový týden jako au-pair v USA

9. srpna 2015 v 23:47 |  8. měsíc
V pondělí jsem pracovala od 3 do 6:30. V 8 jsem musela vyzvednou svého HD na nádraží a poté jsme měli večeři - kraby!!! Poprvé jsem jedla kraba a né že by to nebylo dobré, jen mi přišlo hrozně divné to jíst :)


Úterý jsem pracovala ráno od 7 do 8:30. PaPoté jsem pracovala od 3 do 6:30. Samozřejmě jako každé úterý se jelo do kina, tentokrát došlo na film Vacation (Bláznivá dovolená). Nová verze té staré Bláznivé dovolené. Fakt super komedie, s Theou jsme se nasmály, až se na nás otáčeli :)

Ve středu jsem opět pracovala ráno od 7 do 8:30 a poté od 2:30, kdy jsem malou musela vyzvednout, když přijela z tábora (normálně to dělá HM), poprvé co jsem to dělala já, tak nebrečela...víte proč? Věděla, že ji vezmu na zmrzlinu, když nebude. :) takže se jelo na zmrzlinu....poté jsem chtěla jet do parku nebo se jít alespoň projít, nechtěla, že je moc unavená. Takže jsme byly doma, ale alespoň jsem jí překecala a šlo se na zahradu.

Také jsem oslavila 7. měsíců v USA
Jsem to ale umělec

Čtvrek jsem pracovala ráno. V 11 se jelo k Theae do bazénu, kam taky dorazil nový kluk, který dorazil v pátek, mimochodem ze Švédska, už mam přesně 5 kamarádů ze Švédska :). Ze začátku byl takový tichý, nic moc neříkal, ale takový jsou v podstatě všichni nováčci. Poté jsem zas pracovala od 3 do 6:30. Od 8 se konalo měsíční meeting s koordinátorkou a to tentokrát u ní doma na zahradě, kde jsme dělaly smores (nad ohněm ohřeješ marshmallow, vložíš k tomu čokoláda v zabalíš todo sušenky). Celý večer jsem si povídala se svými švédskými kamarády :) a naučila se pár nových frází, které už si samozřejmě nepamatuju :)

V pátek jsem pracovala ráno a od 3 do 6:30. Jelikož to byl první pátek asi tak po 5 měsících, který jsem měla volný, tak jsem byla ráda, že konečně můžu v pátek ven :) samozřejmě se nekonala párty, jelikož 21 mi stále neni (a ani v USA nebude). Ale Linnea měla barák sama pro sebe, tak se konala menší párty :) v uvozovkách. Dorazily Thea, Anna, Louise a Hannah a společně jsme si uvařily večeři: brambory a kuřecí plátek, zeleninový salát a jako dezert brownies. Mňamka...jako jediná jsem u Linneai spala. Holky odjely okolo půl 1 a mi to zalomily hned poté.
Jsem připravená :)
V sobotu jsme se probudily kolem 9, koukaly na opravdu stupidní film na Netflixu a poté v 10:30 mě Linnea odvezla domů, jelikož jsem od 12 pracovala. Byla jsem se Z sama až do 5. Moje HM šla na oběd s kamarádkou a pak si potřebovala zacvičit. Hned v 5:30 už mě vyzvedávala Thea a s Annou jsme jely do Westchester Burger, což je restaurace s nejlepšíma burgerama. Já jsem si dala pretzlíkový burger (zní to divne) ale v podstatě ta houska má chuť jako pretzlík :) a docela mňamka.

Neděle byla můj den volna, takže jsme s Theou jely do White Plains, do obchoďáku, protože si potřebovala koupit botasky. Nakonec koupila u Niku a já dlouho přemýšlela o botaskách z nové kolekce od Adidasu (s kytičkama). Nakonec jsem se na ně vykašala a radši si šla do VS, kde měli akci, když nakoupíš nad 65 dolarů, dostaneš zdarma tašku a láhev na pití a to přece musím využít. Takže jsem si koupila dvě podprsenky a pak jednu sportovní. Samozřejmě já chytrolín jsem si vzala jednu větší a jednu menší, takže zítra tam pojedu to vyměnit. :) Poté jsme si s Theou zašly na oběd do čínské restaurace, kde jsem si dala nudle s ořechy. Na konci nákupů jsme jely na zrmzlinu.

Nudle s kuřecím masem a ořechy


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama