Poslední červencový týden jako au-pair

3. srpna 2015 v 2:52 |  7. měsíc
Pondělí - jsem s Theou (Dánsko) vyrazila na oběd s novým klukem Florianem (Německo) do naší oblíbené restaurace s palačinkama. Já jsem zkusila palačinku se slaniou, vajíčkem, zeleninou - no nic moc :( Pracovala jsem od 3 do 6 a poté znovu od 7:30 do 10.

Úterý - jsem pracovala ráno od 7 do 8:30, skoro jako kažý den a poté odpoledne od 3 do 6. V podstatě každý den dělám s malou to samé, proto to sem moc nevypisuju: koukáme na pohádky, čteme knížky, hrajem hry, vodovky, voskovky, modelína...Večer jsem s Theou vyrazila do kina (jako každé úterý) na Paper Towns - jo bylo to fajn, ale čekala jsem trochu víc.

Středa - pracovala jsem ráno a pak od 2:30 do 6:30. V 7 mě vyzvedla Thea, společně jsme jely pro nového Floriana a jelo se na měsíční meeting s LCC (koordinátorkou). Tentokrát se konalo u nás v Chappaquě na baseballovém hřišti, kde se konal koncert. S holkama jsme tam zůstaly skoro do 10, protože hrály fakt takový ty pecky jako písničky z Hříšného tance, ABBU....tančily jsme, zpívaly a hlavně blbly :)
Čtvrtek - byl bazénový den u Thais (Brazílie). Poté jsem pracovala od 3 do 5. Měla jsem pracovat i večer, ale nakonec byl můj host dad doma. Já stejně zůstala doma, protože jsem tak trochu počítala s tím, že budu pracovat, takže jsem si nic nenaplánovala.

Pátek - V pátek ráno jsem se sešla s Linneou a Louise (ze Švédska) ve Starbucksu a konečně jsme se registrovali na BMCC (škola v New York City, která nabízí travel classes (cestovní kurzy), kdy musíme 3x do New Yorku, odsedět si šest hodiny ve třídě a poté se 2-4. října jede na Niagáry. Takže zaregistrováno, zaplaceno :) po tomhle kurzu budu mít splnělo 6 kreditů, takže už mě žádná škola nečeká. Limit jsem přečerpala jen o 100 dolarů, takže jsem doplatila 100 ze svého, to neni tak hrozný! Poté se jelo k Erwinovi do bazénu, který je teda parádní, teploučký. S Thais jsme zůstaly až do 4:30. Já začínala pracovat v 5. S malou jsme si trochu pohrály, pak koukala na pohádku, já udělala večeři. Uložila jsem jí a rodiče přišli asi v 11:30.


Sobota - byla taková napůl volná, začínala jsem pracovat až v 7:30 večer. Ráno mě Thais (Brazílie) vyzvedla v 10 a jely jsme do Goodwillu (sekáč), po dloooouhém hledání Thais našla šaty a třičko a já super sukni. Pak jsme jely do Five Below, kde jsem zase nakoupila sešity (mám na ně nějakou uchýlku, když oni je tu mají tak roztomilý) a Thais nakoupila dárky pro starou a novou rodinu (byla v rematchi a v úterý se stěhuje). Když jsem dorazila domů, tak mě za 10 minut vyzvedávala Linnea (Švédsko) s Louise (Švédsko) a jely jsme pro Theu a Annu - následoval směr Cheesecake Factory (restaurace), kde jsem si dala půl na půl - salát a pizzu. Poté jsme si dohromady daly dva nejlepší cheesecaky - karamelový a oreo a mňamka největší, jen byly strašně sladké. Po obědě jsme jely k Linnee domů, kde jsme koukaly na Netflix. Večer jsem pracovala, ale malá už spala, takže se tomu moc nedá říkat práce.

Neděle - byl můj den off - ráno jsem vstala, nasnídala a už si to pádila k Anně domů, kam po chvíly dorazila Thea, Hannah a Linnea. Když všichni dorazily, tak jsme si daly zrmzlinu, povídaly si a ve 2 hodiny jsme se přesunuly do parku, kam dorazila Thais a Amanda. Nakonec když Thea, H a L odjely, tak přijel Erwin a Angelo. Takže jsme se tam vystřídali skoro všichni :) bylo to fajn den, sluníčko pražilo, tráva voněla (ta tráva) :D, probrali jsme snad všechny témata, i došlo na tu stupidní děckou hru o budoucnosti (viz. fotka). Domů jsem dorazila v 8, řekla si se svou rodinou ahoj a šla do pokoje, kde jsem našla blog.cz a píšu článek.

BTW. za tři dny začínám 8. měsíc a to je vážně crazy

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barbora´s news Barbora´s news | Web | 3. srpna 2015 v 13:47 | Reagovat

Jéé odkud je Thea? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama