Další týden nudeného života au-pair

14. srpna 2015 v 2:31 |  8. měsíc
Tak vám přínáším jeden z těch dalších nudných článků o mém uplynulém týdnu, ale můžou Vám slíbit, že následující články budou o dost zajímavější, jelikož už tuhle sobotu jedu se svojí rodinou do Cape Cod, Massachussets, kde rodina pronajímá plážový domek a budeme tam na dva týdny. Budu mít auto k dispozici, takže to tam plánuji trochu prozkoumat, takže rozhodně čekejte fotky a články. Příští víkend mám volný, takže se vydávám do Bostonu.

Pondělí bylo celkem nudné. Pracovat jsem začínala ve 4 a končila jsem v 7, takže se nic moc nestalo. Můžu se alespoň pochlubit úžasnýma tetováníma, které jsme si s mojí malou pořídily :) nejsou roztomilá


Úterý jsem pracovala ráno a poté odpoledne od 3 do 6. Po dlouhé době se mnou a Theou šel někdo do kina. Flo (au-pair z Německa) se rozhodl vyrazit s náma. Konečně jsem se dočkala filmu Fantastická čtyřka, ale upřímně, mě to trošku zklamalo. Film trvá dvě hodiny a já tam postrádala nějakou akci. Je to takový film neurazí nenadchne. Po filmu jsme měli ještě čas a chuť, takže jsme ještě zašli do Starbucksu a seděli až do zavíračky (10 pm).

Ve středu jsme vyrazili na oběd s nováčkem Markem z Německa, který bude nahrazovat Erwina. Museli jsme mu ukázat naší nejoblíbenější restauraci Little Crepe Street, kde jsem si dala svojí nejoblíbenější palačinku s kuřecím masem, slaninou a smaženou cibulkou. Pracovala jsem od 2:30 do 6:30, kdy jsem jela s malou a HM do parku, daly jsme si zrmzlinu a jelo se domů na večeři. Po večeři jsem se vydala do obchodního domu Kohls a doufala, že seženu kraťasy. Bohužel, zkusila jsem ještě Target, ale taky nic, takže jsem se zase vrátila domů...vlastně ne domů, jela jsem pro novou au-pair Annu (která nahradila mojí kamarádku Laru, se kterou jsem chodila na hodiny angličtiny), pro Marka a Theu a jelo se do Starbucksu, kam dorazil i Flo.
Já a Mark vzadu, Flo a Thea a Anna
Dneska je čtvrtek, pracovala jsem ráno, jako vždy od 7 do 8:30 a poté jsem čekala na Theu, která dorazila v 11:45 a ukázala jí jak natankovat auto, jelikož to tady nikdy nedělala (a to je tu 7 měsíců :D) a pak se jelo do Starbucksu (ano, opět), kam dorazil Erwin, Mark a Angelo. Na oběd jsme zašli pro bagel a pak se jelo do parku, teda jen já, Thea a Mark, kde na nás čekaly holky ze švédska Hannah a Linnea. Pracovala jsem od 4 do..ještě pracuju do 11. Tak nějak nemám co na práci, tak jsem se rozhodla napsat tenhle článek, protože každo-pondělní článek bych ráda už napsala o okolí, kde budeme bydlet.

Zítra je v pátek, já moc ani nepracuju, jen ráno a pak večer od 7:30 do 10 a to už malá spí, takže paráda, co se bude dít je ve hvězdách - bazén, park, nejspíš povezu Annu (z Rakouska) někam 20 minut od Chappaquy, protože jede na víkendový kurz. Právě se vrátila z Miami, tak jsem ráda, že mi může dát typy kam a jak a co. Zítra už kupuju letenku a 17. října jsem tam :) hrozně se těším, ale předtím mě ještě čekají Niagáry :) říjen bude parádní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama