Cape Cod - první týden rodinné dovolené

25. srpna 2015 v 0:57 |  8. měsíc
Po dlouhé době se zase ozývám, plánovala jsem napsat článek o Cape Cod už dříve, ale nějak nebyl čas, takže dneska přidám dva články a to o mé dovolené s rodinkou na Cape Cod ve státě Massachussets a o mém víkendovém výletu do Bostonu.

Takže v sobotu okolo 3 hodině jsem se já, host mom a malá vydaly na road trip z našeho města směr Cape Cod, Massachussets, do města Brewster, kde moje rodina na dva týdny pronajala plážový domek. Cesta trvala asi 5 hodin + jsme se stavěly v restauraci Friendly's na večeři. Na barák jsme dorazily okolo 9 hodiny, malá usnula v autě, tak jsme ji jen přenesly, chvilku si povídaly a pak jsme se rozešly do svých pokojí - já teda do pokoje k malé, se kterou jsem první týden sdílela pokoj.

Nechci tu rozepisovat každý den, protože by to bylo jedno a to samé: ....a šly jsme na pláž. Chodíme na pláž denně, tím to uzavřu.

V pondělí se k nám připojili mojí host mom rodiče a v úterý její sestřenice a spolubydlící, které k nám přijely na návštěvu z Botonu, kde obě studují na univerzitě, alespoň jsem se díky nim dozvědělala jak se dostat kam, až pojedu do Bostonu.

Alespoň jednou za den se jde do restaurace - mají tady samé mořské potvory, které já opravdu jíst nehodlám, takže já střídám lososy na různé způsoby (po 7. měsících jsem jedla bramborovou kaši :D) a fish and chips (ryba a hranolky).

Dovolenou si užívám, ale hrozně mi chybí kamarádky a kamarádi, už se hrozně těším zpátky do Chappaquy.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama