Budu prodlužovat??

10. srpna 2015 v 0:24 |  8. měsíc
Na asku jsem dostala otázku, jestli budu prodlužovat, tak jsem se rozhodla o tom napsat takový menší článek.

Když jsem do USA jela, tak jsem jela s tím, že tu prostě 2 roky zůstanu, ale to jsem to celé au-pairování vydělala ještě moc růžově, protože ono to zase taková pohádka neni. Každý vidí, že bude žít v Americe, bude cestovat, jezdit do New Yorku každý volný den a tu práci už tak moc nevidí. Teď nechci znít hloupě, samozřejmě jsem věděla, že tu pracovat budu, ale tak nějak si člověk neuvědomuje, jaká je to dřina starat se o dítě. A že to náročné je. Už po pár měsích jsem změnila názor - určitě na tom má taky podíl moje host rodina, nechci říkat, že je špatná, ale celkově jsem si ten náš vztah představovala trochu jinak.

Po sedmi měsích konečně můžu říct, že můj vztah s mojí holkou je konečně takový jaký měl být na začátku. Jelikož už si ode mě nechá pomoct. Na začátku mívala záchvaty a mohla to dělat jenom její máma. A jak mě to vytáčelo, že jsem o rematchi přemýšlela asi tak 520x. Miluju jí, je to moje zlato, ale tak nějak jsem si uvědomila, že bych byla lepší au-pair u starších dětí. Přece jen jsou jí jen 4 roky. Já děti miluju, ale každý den dělat ty samé věci, to je prostě nuda.

Minulý týden jsem si opět začala pohrávat s myšlenkou o prodloužení,jen s jinou rodinou. Mám čas do října se rozhodnout, takže v podstatě ještě stále prodlužovat můžu. Ale když jsem tak nad vším přemýšlela a zvažovala , tak nějak jsem si uvědomila, že to prostě nemá cenu. Kdybych prodlužovala chtěla bych na západ, do Kalifornie, abych mohla cestovat po západu, ale v podstatě to můžu udělat i v cestovním měsíci. A znovu odpočítávat každý měsíc a řešit problémy s host rodinou - už mi to za to nestojí. Mohla bych matchnout s tou nejlepší rodinou na světě, ale taky s nejhorší a já už prostě znovu nechci.

Rozhodla jsem se tedy neprodlužovat s tím, že pojedu domů, začnu studovat a když se mi bude ještě chtít jet znovu tak pojedu za dva roky (spíše za 3 až ukončím VŠ). Od včera si taky začínám trošku zjišťovat informace o letuškování, protože tak nějak mě to cestování začalo bavit a možnost procestovat celý svět, to je prostě můj obrovský sen. Všechno je prostě ve hvězdách.

Moje odpověď je tedy NE, rozhodně prodlužovat nebudu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barbora Barbora | Web | 10. srpna 2015 v 2:23 | Reagovat

Je dobře, že se na to díváš ze všech pohledů. Ale podle mě jsi se rozhodla správně, teď studovat a pak zase přijet, když se Ti bude chtít.
Přeji Ti hodně štěstí a těším se na články z cestování :)

Tvá B.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama