První prázdninový týden jako au-pair

5. července 2015 v 3:12 |  6. měsíc
Poslední článek patřící do rubriky 6. měsíc, protože zítra budu slavit půl roku v USA, což je prostě šílený. Neuvěřitelně to uteklo...a znamená to jediné, dalších 6 přede mnou. V tomhle článku se vám rozepíšu krátce o mém prvním prázdninovém nebo spíše táborovém týdnu.

Takže malá začala chodit do tábora, kam odjíždí žlutým školním autubusem, který ji vyzvedá v 8:15. Zpátky se vrací okolo 2:45.

Moje pracovní doba začíná v 7 hodin, takže vstávám v 6:45, abych se připravila. V podstatě se to nedá nazývat pracovní doba, jelikož moje HM ji připravuje snídani, pak všichni snídame, poté s malou koukám na pohádku a host mom ji jde obléct, takže jsem tam jen tak do počtu :) Moje pracovní doba by měla začínat (bude od příštího týdne) ve 2:30 do 6. Tenhle týden byl tak trochu flákací, pro mě...

V pondělí jsem pracovala jen ráno, takže 1, 5 hodiny. Poté jsem jela do White Plains do Michaelse (obrovské papírnictví), kde jsem nechala 30 dolarů za blbé samolepky do mého scrapbooku, který Vám jednoho krásného dne představím. A pak jsem se jen tak toulala po obchodem a snažila se neutrácet (úspěšně). S Theou jsem si zašla na kafčo do Starbucksu a pak jsem sama jela do kina na Jurský svět. Nejvtipnější na tom bylo, že jedna paní se ptala jestli se může posadit vedle mě a její manžel jí říkal, že určitě čekám na nějakýho kluka :) tak jsem trapně musela vysvětlovat, že jsem v kině opravdu sama a nikdo nedorazí :)

V úterý jsem pracovala zase ráno a potom od 5 do půl 9. Okolo 12 hodiny jsme šly s holkama do Starbucksu, objednat jízdenky do Philadelphie - jedeme 18-19. července. Vyzvedla jsem Annu a jely jsme do knihovny, kde na mě konečně vyšla řada s knížkou Papírová města, podle které je natočen film, který má premiéru na konci července, tak si chci nejdřív přečíst knížku.
Moje nejoblíbenější frapéčko - karamel.

Středa - jsem měla pracovat ráno, ale moje HM mi večer oznámila, že mě nepotřebuje, ale místo toho budu pracovat od 3 do 5. Jelikož jsem neměla auto, tak jsem byla zavřená v pokoji a koukala na filmy a četla knížku. Okolo 2 přišla za mnou HM, že mi dnes nepotřebuje vůbec. Paráda ne, na jednu stranu jsem byla ráda, ale vědět to dříve, že budu mít volno celý den, tak jedu do New Yorku. No jo, takže středu jsem prostě strávila zavřenou v pokoji. Potom večer, když se vrátil host dad z práce, tak ugrilovat maso a alespoň jsme si dali dobrou večeři.

Čtvrtek jsem opět pracovala ráno a odpoledne jsem pracovala od 2:30 do 10. S tím, že okolo 4 přijel malý děda, takže jsem měla volno do půl 8, kdy HM malou uspala a poté jela ke kamarádce.

V pátek se tábor nekonal, takže jsem malou měla od 12 do 6, ale strávily jsme ho i s HM, která teď nemá co na práci, takže jsme všechny tři jely do místního bazénu. Večer jsme s holkama šly do naší oblíbené restaurace - palačinky, jelikož Tatiana (au-pair z Německa) odjíždí domů, tak jsme šly naposled posedět.
(aktualizace - chybné informace)
V sobotu, tedy dnes se slaví Den nezávislosti = párty, grilovačky a ohňostroje. Pro mě to ovšem taková párty neni. Ráno jsem s rodinkou jela do jednoho domu, kde dříve bydlel John Jay, americký právník, předseda nejvyššího soudu státu New York, ale jelikož začalo pršet, tak jsme jeli asi tak za 2 hodiny domů. K obědu jsme měli pizzu a poté ve 4 odjížděli na grilovačku ke kamarádům, kam jsem já samozřejmě nebyla pozvaná. Když přijeli, tak malou uspali a jeli se sami koukat na ohňostroj. A já tady sedím, píšu článek a doufám, že alespoň uvidím nějakej malej ohňostrůjek.

Co budu zítra dělat je ve hvězdách, jelikož původně jsem měla jít do kina na Magic Mike XXL - z toho sešlo, tak se nyní snažím najít někoho kdo by chtěl jet zítra do New Yorku...takže asi uvidím zítra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama