Další týden v životě au-pair

24. července 2015 v 1:44 |  7. měsíc
Pondělí - po výletě do Philly, o kterém si můžete přečíst v předchozím článku, jsem byla tak unavená, že jsem byla moc moc ráda, že jsem nemusela ráno vstávat. Pracovala jsem tedy až od 2:30, takže jsem se krásně vyspala, nasnídala, zkoukla seriál (začala jsem na netflixu sledovat seriál Hrdinové, jestli si ho někdo pamatuje) a před 1 hodinou mě vyzvedla Anna a společně jsme zajely pro bagel k obědu, který se konal u They doma. Bohužel jsem musela být brzo doma, takže jsme měly takovou menší konverzaci a už jsem zase jela. Co teď aktuálně s holkama řešíme, je téma šetření peněz. Protože jsme zjistily, že pokuď chceme cestovat a užít si v lednu travel month, tak prostě musíme začít. Takže žádnej shopping, už nebudu podnikat.

Jelikož nás trápí tropy (jako v ČR) kolem 35 stupňů, zůstaly jsme s malou doma a koukaly na telku, hrály hry a četly knížky. V 6:30 jsem měla padla a jelikož mi z toho horka nebylo zrovna nejlíp, tak jsem se zavřela v pokoji, ani jsem nevečeřela a usnula jsem.

Úterý - jsem pracovala ráno od 7 do 8:30, poté jsem asi tak 30 minut volala s rodičema, který na mě nemají vůbec čas (jo, prásknu to tu na Vás :D). Ve svém volnu jsem vyprala asi milion oblečení, jak svého, tak mojí Z. Úterky mám vždycky takový prací. Jinak jsem asi jediná au-pair co to dělá ve svém volnu, ale tak co, alespoň na to skládání milionu oblečení mám klid.

Úterý bylo plné zažitků. Sedím si takhle v pokoji, doma sama a slyším alarm, tak se jdu podívat dolů na monitor a tam FIRE (oheň), tak jsem začala běhat po domě jak šílená a nikde nahořelo, pak jsem přišla na to, že to jde ze sklepa, tak tam jdu, taky nic. Samozřejmě mi volali z centra, tak jsem jim nahlásila, že tu nehoří, že nevím co se děje, proč to zvoní. No, za 15 minut dorazili hasiči a policie a pán se šel na to podívat, že máme ten hlásič (nevím jestli se to tak jmenuje) rozbitej a že si máme zavolat do té společnosti, od které to máme a že to vymění. Takže paráda, ne :) vždycky se něco musí dít, když jsem doma sama.
Jako každé úterý jsem Thea a já jela do kina, protože úterky jsou filmové noci a lístek stojí jen 8 (normálně 12,50). Tentokrát padlo na film Trainwreck s Amy Schumer, na který jsme se obě strašně těšily. Koupily jsme si lístek, udělaly pohodlí, začaly ukázky, hororová hudba BUM BUM BUM - a vypadl proud. 30 minut se to marně snažili nahodit, takže nám byly dány náhradní lístky, které jsou před-placené a jen je musíme předložit. Nás to neodradilo a rozhodly jsme se jet do jiného kina, kde měl film začínat za 20 minut, když jsme tam dorazily, tak co se nestalo - koukala na nás cedule VYPRODÁNO. Paráda, takže jsme se sebraly a jely domů :)
Středa - jsem s Theou, Linneou (Švédsko, se kterou pojedu na Niagáry) a Emmou (Švédsko, kterou jsem právě potkala) vyrazily na oběd do naší oblíbené restaurace Crepe place, kde mají palačinky + indické jídlo. Všechny jsme si daly rýži, protože je co? Nejlevnější :D né je nejlepší a my už máme palačinek dost. Já si dala se špenátem, protože jsem na něj měla chuť a i když se mi rýže a špenát zdá jako divná kombinace. Světe div se, ale bylo to docela dobré. Poté jsem jela k Theae domů a zkoukly epizodu seriálu Rita (což je dánský seriál, který prý musím vidět). Pracovala jsem od 4 do 10:30, ale moji host rodiče přijeli až v 11:30, takže jsem šla spát až okolo půlnoci - fajn, že jo.

Čtvrtek - opět jsem pracovala ráno, jako každý den od 7 do 8:30. V 11:30 jsem vyrazila k Theae na bazén, kam dorazily švédská parta Emma , Linnea a Hannah. Linnea sebou přivezla novou au-pair Kiru z Německa. Bylo krásně, bavily jsme se :) byla sranda.

A co si Kantová z toho odnesla? Popáleniny třetího stupně, protože je co? Strašně chytrá a nemaže se opalovákem, protože si myslí, že ho nepotřebuje. Teď tadyy sedím na postely, mažu se po-opalovacím krémem a umírám. Jsem rudá jak rak (fotku radši nepřidám). Jinak teď jsem taky začala pracovat v 7:30, jestli se tomu dá říkat pracovat, jelikož malá už spí.

Pátek - budu trochu předbíhat, ale chci článek vydat dneska. Zítra pracuju ráno, ale to je v podstatě vše, protože pak mám volno celý den. V 11:30 opět razím na bazén, kam dorazí švédská parta :D + plánujeme objednat pizzu. Co se bude dít pak, je ve hvězdách. Ráda bych šla do kina na Paper Towns, tak uvidím jestli někoho splaším k sobě a když ne, vždycky můžu jít sama :D

Jsem tu přesně 6 a půl měsíce.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama