Začínám šestý měsíc v USA

8. června 2015 v 5:29 |  6. měsíc
Před 2 dny jsem oslavila své pěti měsíční výročí pobytu v USA, takže začínám svůj šestý měsíc. Upřímně, strašně to utíká.....nechci psát o svém pracovním týdnu, jelikož se to neustále opakuje dokola a přijde mi to nezáživné, napíšu Vám alespoň o své pracovní sobotě a mém volném dni v neděli.

SOBOTA - byla pracovní...:( většina au-pairek kolem mě má volné víkendy pořád a já jsem asi jediná, kdo pracuje alespoň jeden den o víkendu, ale co proti pravidlům to není, takže se s tím musím smířit. Tahle sobota byla obzvlášť náročná, pracovala jsem celých 10 hodin. Rodičové odjeli na dostihy, takže já jsem malou dostala na starost v 11 ráno. Ve městě se konal jahodový festival, takže jsme vyrazily. Nejdřív jsme si zašly na oběd - pizza a poté na festival. Na festivalu byly různé hry pro děti, ale nejdřív si si musel koupit speciální lístky. Dva lístky stály dolar a to většinou bylo na jednu hru. Já jsem nejdřív koupila za pět dolarů, ale to jsem viděla, že nestačí, tak jsem šla přikoupit ještě za deset dolarů. Malé jsem nechala namalovat na obličej kytičku a byla z ní kočka. (jak ráda bych sem dala fotku, bohužel je mám zakázané). Daly jsme si jahodový dort se zmrzlinou. Mńamka...Před třetí hodinou jsme to zabalily a jely domů - malá koukala na pohádky a pak jsme šly na zahradu - malovaly jsme s vodovkama a kreslily s křídama. Docela ten den utekl...připravila jsem večeři a uložila malou. Měla jsem končit v 9, ale rodiče mi napsali, že zajdou na rychlou večeři, tak jsem si napsala, ať nechvátájí, že stejně malá spí, takže dorazili asi v 10.
NEDĚLE - Byl můj den volna, ale rozhodla jsem se ho strávit se svojí rodinou. Malá moje (3 roky) měla svůj první taneční recitál. Ten začínal ve 12 hodin. A musím říct, že se mi moooc líbilo. Představení na kterém jsme byly bylo 2. ze 4, tak velká ta taneční škola je a to to naše obsahovalo 20 čísel!!! Já jsem zvyklá u nás v EBTS tak na 8 :) A to naše teda obsahovalo malé tanečnice 3-4 let a poté 13-18. Malá byla zlatá, je to prcek, takže jasně, že to nebylo dokonalý, ale je to úplně jedno. I mi slzička ukápla. Nejen kvůli tomu, jak byla roztomilá, ale tak jsem si zavzpomínala na své taneční studio a jak moc mi chybí. Už abych se vrátila domů a znovu začala. Po recitálu jsme zašli do italské restaurace - já si dala těstoviny s houbama a vynikající. Poté následoval dort, protože babi měla včera narozeniny. Ve 4 jsme jeli domů. Večer jsme sledovali předávání cen Tony Awards.

Na tenhle týden už se moc těším, ne že bych nepracovala, ale od čtvrtka od 3 mi začíná moje dovolená. Jupí jej...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama