Poslední květnový týden jako au-pair

1. června 2015 v 16:22 | Dee |  5. měsíc
Nechci tu zas moc vypisovat co se stalo v mém pracovním týdnu, jelikož opravdu neni o čem psát. Každý týden se v podstatě děje to samé. V pondělí byl Memorial Day, o kterém jsem napsala samostatný článek. Úterkem se vše vrátila do zajetých kolejí: vyzvedla jsem malou, hrály si ..... večer jsem jela do školy . Středa: ráno jsem nemusela vstávat, takže jsem si spala krásně do 9 a poté jsem pracovala od 2 do 6:30. Čtvrtek jsem pracovala od 12 do 6:30 a v pátek od 3 do 11.

Sobota byla taky pracovní, kdy jsem dělala od 12 do 4, kdy si rodiče jeli hrát golf a poté znovu od půl 8 do 11, kdy jeli na večeři.

Neděle byl můj den "off" aneb den volna - s rodinou jsem jela do cirkusu a povídám Vám - PARÁDA - nic lepšího jsem v životě neviděla. Jako malá jsem byla asi 3x v cirkusu, ale s tímto se nedává srovnávat nic. Byl to cirkus Big Apple Circus, který má kořeny v New Yorku, takže je vlastně takový domací. Sama jsem ani nic nefotila, protože jsem prostě vše sledovala s otevřenou pusou. Mělo to všechno, co by správný cirkus měl mít. Než to vše vypisovat, tak Vám sem radši hodím pár videí.Poté jsem s rodinou šla na oběd do čínské čtvrti v Queensu, kde všichni objednávaly knedlíčky (jelikož restaurace je tím proslulá), ale mě nechutnají, takže jsem skončila u své zeleninové rýže a kuřecího s houbama. Večer - trochu se stydím, jsem usnula v pokoji v 6 a spala do 8 :)
____________________________

Tento týden bude náročný, dělám plných 45 hodin a třeba v pátek dělám od 10 do 12 a pak od 3 do 11 a v sobotu mám celý den malou samotná od 11 do 11. Naštěstí je u nás ve městě Jahodový festival, takže půjdeme tam. Ale už jen 11 dní a mám volno - rodina 11. 6 odlétá do Irska a mě nastává dovolená a už mám na ní skvělý plán:

12. 6 - flákačka doma
13. 6 - muzikál v New Yorku
14. 6 - baseballový zápas Mets
15. 6 - balení, flákačka....
16. 6 - ve 3:30 směr Chicago
17. 6 - 20. 6 - Chicago
21. 6 - 18:00 návrat domů.

Už odpočítávám dny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama