Můj skvělý víkend: americko-filipínská svatba a narozeninová párty v New Yorku

29. června 2015 v 0:29 |  6. měsíc
PÁTEK - V pátek se konala svatba mého HD bratra a jeho přítelkyně, která pochází z Filipín, takže svatba nebyla taková ta typická americká, kterou známe z filmů, ale byla spíše tak půl na půl. Já si kvůli svatbě koupila dvoje šaty a nakonec měla úplně jiné, ale to není vlastně podstatné. Na svatbu jsme odjížděli ve 12, protože potřebovali mého HD na focení, které se konalo v hotel. Ve 4 začala svatba, která se konala v jednom z kostelů v Brooklynu. Svatba to byla krásná, nevěsta vypadala úžasně a přesto, že je moc neznám, tak mi ukápla slzička, když nevěsta brečela, když pronášela slib. Jsem já to ale věčná romantička. Svatba a focení v kostele skončilo v 6. Moji host rodičové pak šli na oslavu a já vezla mojí holku do Queensu, kde jsme přespávaly u babi doma. Chuděra mi usnula v autě a když jsem jí probudila, tak chytla záchvat a řvala na celý okolí. Daly jsme si večeřely, já jí uspala. Šla jsem koukat na televizi a spát. Vím jen, že babi přijela asi v 1.


SOBOTA - Jsem se probudila asi v 9, šla se nasnídat, prohodila jsem pár slov s babi a vydala se na metro, které mě odvezlo na Manhattan, kde jsem se měla setkat s kamarády a společně jsme měly jít na narozeninovou oslavu mého kamaráda. Nakonec z nich vypadalo, že dorazí až skoro ve 2, takže jsem šla do Manhattan Mallu (obchoďák) nakupovat (jak jinak) a i když jsem se snažila neutrácet, tak zase padlo pár dolarů v Aeropostale (to prostě nejde) :D poté jsem šla zpátky do Grand Central (nádraží) čekat na Angela (au-pair z Brazílie - oslavenec), Theu (z Dánska), Annu a Erwina (Rakousko), Tatianu (Německu) a Amandu (Austrálie). Společně jsme se tedy vydali slavit a to na střechu mrakodrapu poblíž Empire State Building, kde jsme zaplatily 30 dolarů za brunch (snídaňo-oběd) a mohli jsme si v podstatě vzít co jsme chtěly. Okolo čtvrté začalo pořádně pršet, tak jsme se přesunuly dovnitř restaurace/baru. Říkala jsem, že si připadám jak v Gossip Girl (seriál). Okolo 6 jsme se vracely zpátky domů, šly na chvilku k Anně,kde jsme hrály WII a v 10 jsme jely k Tatianě na menší "párty" k ní domů. K Anně jsme se vrátily asi ve 12 a plánovaly si povídat, jenže jsme usnuly :D
Tatiana, Angelo, Thea, já, Erwin, Anna a AmandaNEDĚLE - Vstaly jsem všechny (Anna, já, Thea) okolo 9 hodiny, vykoupaly se a šly koukat na film na Netflixu a poté v 1 jsme jely do kina na Ted 2 (asi ještě větší kravina než Ted 1). Poté do knihovny, Targetu a TJ Maxxu. V 6 jsem dorazily domů a moje host rodinka zrovna odjížděla na večeři, já šla do pokoje a teď tu píšu tenhle článek.

Od zítra jde malá do tábora, kde bude 7 týdnů od 8:15 do 2. Už jsem koukala na svůj rozvrh a je tam, že každý den pracuju od 7-8:30 a pak odpoledne, ale třeba na zítra je tam jen 7-8:30, tak nevím jestli jako fakt pracuju jenom hodinu a půl, tak se na to musím ještě dnes zeptat.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama