Neděle v New Yorku

4. května 2015 v 3:24 |  4. měsíc
Neděle se stala mým dnem volna v týdnu a tak jsem vyrazila z Theou a Annou do Německa New Yorku - plán byl Washington Square Park, budova ze seriálu Přátelé a kavárna ze seriálu a High Line....

Ráno jsem v 10 hodin jela holky vyzvednout, poté jsme šly na naší pravidelnou snídani do Dunkin Donuts (donutík a ledová káva) a v 10:40 už jsme si to frčely do New Yorku. Na nádraží Grand Central jsme nasedly na metro a svezly se k parku. Park je to úžasnej, všude bylo spousta muzikantů, tak jsme také zaposlouchaly. Vyfotily milion fotek u oblouku a pokračovaly dál k budově ze seriálu, kterou jsme mimochodem přešly, ale tak zase jsme se vrátily...zase taková podívaná to nebyla...a pak přišel hon na kavárnu ze seriálu. Adresu jsme zadaly do map a 20 minut si to šlapaly někam, kde nic nebylo (až teď jsem zjistila, že kavárna je zavřená :( ).
Nasedly jsme znovu na metro a jely nahoru na Union Square, kde prosím pěkně na 19 Avenue je česká kavárna. Thea si objednala svíčkovou (na mé doporučení), já si vzala guláš a Anna rizoto. Původně jsem chtěla zelíčko, ale bohužel ho neměli :( po úžasném obědě, jsme pokračovaly k Flatiron Building, kde jsme se rozděly, protože Thea musela domů.
S Annou jsme původně mysely, že půjdem na High Line, ale pak jsme si to rozmyslely a šly radši do obchoďáku Manhattan Mall. Zase jsem zhřešila ve Victoria's Secret, ale nekupte to...měli akci 6 produktů za 35 dolarů a mě ještě prodavačka dala kupón na 7 za 35. To bych byla hloupá to tam nechat :D

Poté jsme jen vyšlapaly na 42 Avenue a šly na Grand Central a jely domů. Mám pro Vás několik překvápek - zítra ke mě jde Anna a natočíme video (omlouvám se, ale v angličtině, ale přidám titulky) - speaking challange + Jelly Belly Boozled challange (tu hlavně)...takže tenhle týden přidám obě na youtube.

Fotky na rajčeti, instagramu a facebooku

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama