Jak jsem oslavila Memorial Day.

26. května 2015 v 16:16 |  5. měsíc

Včera, v pondělí 25. května jsem "oslavovala" americký svátek Memorial Day (=připomenutí padlých ve válkách). Ráno jsem se s rodinkou nasnídala (palačinky), po deváté přijela Thea a všichni jsme šli na konec naší ulice, kde začínal průvod. Na průvodu jsme mohli vidět veterány, hasičskou jednotku, záchranářskou jednotku, skauty, fotbalisty města, studenty základní a střední školy, kteří hráli na různé nástroje a další.....na co jsem se hlavně těšila: každý rok přichází na průvod jeden z Clintonů - Bill (bývalý prezident) nebo Hilary (možná budoucí prezidentka) a letos přišli oba. Bohužel fotku s nima nemám, protože tam bylo milion lidí. :( ale už jen to, že jsem je viděla, tak jsem byla spokojená.

Po průvodu jsme šli všichni domů, naobědvali jsme se (sandwiche) a já od 1 pracovala. Do 3 jsme byly v parku, ale jelikož mi malá usínala na houpačce, tak jsme to zabalily a šly domů - četly jsme knížky a hrály hry. Před 5 mě pustili a já jsem jela k Thee na rodinnou grilovačku.

Měly jsme kuře, grilovaný ananas, kukuřici, těstovinový salát a zeleninový salát. Mňamka...V 7 se to zabalilo a mi s Theou jsme šly koukat do pokoje na film.

Na fotky z průvodu se můžete podívat na FB.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama