Dance Parade v New Yorku /16.5.)

18. května 2015 v 4:02 | Dee |  5. měsíc
Na sobotu jsem se strašně těšila, protože od 1 hodiny se konal v ulících New Yorku Dance Parade aneb Taneční průvod, s doprovodným programem - vystoupení + workshopy, kterých jsem se zúčastnila, tak jak jsem plánovala a večer od 7 se konala výlet lodí s párty od mojí agentury Cultural Care.

Takže ráno jsme se vlakem vydaly do New Yorku (já, Thea a Anna) a z 42 ulice sešly na 19, kde průvod začínal + na té samé ulici otevřeli obchod Flying Tiger (který je i u nás v Praze), což je dánský obchod, kde mají různé věci (od doplňků do domu, tak sešity, kryty na telefon....). Nakoupily jsme a sešly pár ulici dolů, ať máme dobrej výhled.
Průvod byl skvělej, moc není co popisovat - koukněte na fotky na rajčeti - ...ve 3:30 začínal workshop dancehallu s Rickem Longem, kterého jsem se samozřejmě zúčastnila. Už jsem jeho videa viděla na youtube, jen mi mrzí, že učí středy - a to já bohužel pracuju, takže ani nemůžu zajít na další :( byl skvělej, já si to strašně užila, protože jsem zase po dlouhé tancovala a byla ve svém živlu. Další workshop, kterého jsem se zúčastnila byl s Princess Lockeroo, která učila waack - čekala jsem trochu víc, dělala jen základní pohyby. Pak nastalo rychlé převlékání na záchodech :D a metrem jsme jely zpět na 42 ulici a šly do přístavu, ze kterého odplouvala loď plná au-pair (540 lístků se prodalo).

Loď byla skvělá, seznámila jsem se s pár novýma au-pairkama a au-pairama, hlavně s Dánska, jelikož Thea nás představovala všem. Nejlepší zážitek máme, když jsme potřebovaly na záchod a samozřejmě dívčí byly totálně zaplňěné a na pánských nikdo nebyl. Tak jsme šly tam a když jsme byly v kabinách, tak někdo přišel. A Thea říká: Ahoj, promiň, že jsme tady, jak se jmenuješ, od kuď si :) tak jsme se seznámily s klukem z Anglie. Anna mi zapíná overal a do toho přišel další kluk, tentokrát ze Švédska :D no prostě sranda. Takže rada - HOLKY, když se chcete seznámit s klukama, jděte na pánské :D. Loď nás vzala kolem Manhattanu, takže jsem měla úžasný výhled na New York + na Sochu svobody.
Loď připlula zpět do přístavu v 10 hodin, jelikož šíleně lilo, tak jsme sedly na autobus a jely na Grand Central. Dostaly jsme hlad, tak jsem šly do nejbližšího Mekáče. Domů jsme jely v 11:25. Z nádraží jsme si musely vzít taxík, protože pro nás nikdo nemohl jet a auto jsme z jistých důvodů nemohly vzít....domů jsem dorazila po půlnoci..

Den to byl úžasnej, video už nahrávám na youtube a fotky najdete na rajčeti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama