Víkend volna - sobota strávená na pláži

20. dubna 2015 v 5:15 |  4. měsíc
Tenhle víkend (18-19) byl můj víkend volna v dubnu a já si ho teda užila.

Ráno jsme se s Theou (dánsko), Annou (rakousko) a Gabi (brazílie) vydaly na pláž do Rye (jako naposled), kde jsme byly od 9 do 2 a samozřejmě 30 opalovák na mě asi neplatí, protože v noci jsem zažívala muka. Host mum mi pak řekla, že new yorské slunce je silnější než to evropské. Jinak bylo 25 stupnů, takže parádička, opalovačka..a pak to takhle dopadlo.

Po druhé hodině jsme vyrazily na zmrzlinu Ben & Jerry a já si konečně dala příchuť Cukrová vata, kterou jsem minule ochutnala a podle mého názoru je nejlepší (i když ona asi každá příchuť od nich je skvělá). Poté jsme jely ke mě domů, protože jsme potřebovala od holek s něčím pomoci. Konečně potkaly mojí host mum. Jinak dneska mi řekla, ať se nikdy neptám, jestli si můžu přivést kamarády, prostě ať je přivedu, když jich nebude 10, že je to taky můj dům. Tak to bylo takový milý.

Když jsme doděly co jsem potřebovala, vzala jsem auto a jely jsme do Goodwillu (=second hand), protože Thea si chtěla koupit jarní bundu. Nakonec koupila dvě za 16 dolarů, to by nekoupila v obchodě ani jednu :D a jely jsme do kina na Unfriended (hororový film) = největší kravina, prosím nechoďte na to, vyhodíte peníze za nic.

Na závěr dne jsme koupily jídlo (těstovinový salát a zmrzlinu (jako dezert) a jely do Gedney parku (park v Chappaquě) na měnší piknik, ale začala být hrozná zima, takže jsme to v devět vzdaly. Já rozvezla holky a sama jela domů. Seznámila jsem se s babysitterkou (chůvou), kterou moji rodičové najaly na večer, protože chtěly vyrazil ven a já mám volný víkend. Chvilku jsme pokecaly, ale pak jsem řekla, že jdu spát, protože jsem druhý den vstávala v 7.Fotky z pláže jsou na FB
Follow me
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama