Trip do New York City - 19. dubna

20. dubna 2015 v 5:15 |  4. měsíc
Šílený, skoro po měsíci jsem se zase dostala do New Yorku. Vyrazily jsme už v 9 hodin (já, Thea a Anna), protože holky se rozhodly vzít travel class (= studium + na závěr jedou do "vysněné" destinace) - Niagara Falls. Takže já jsem byla v city sama od 10 do 14. Rozhodla jsem se prostě pomalu jít do Central Parku. Nejdřív jsem se usadila v Bryant Parku, kde odstranili ledovou plochu, takže nyní je tam zeleň, také zasázeli kytky, takže hned to vypadá lépe. Dále jsem pokračovala na Times Square, který prostě přes den není to co večer a pomalu pokračovala do nahoru po 7 Avenue.

V půl 2 jsem měla s holkama sraz před Metropolitním muzeem umění, do kterého musely jít, kvůli úkolu ze školy. * Rada pro Vás: všude píšou, že lístek je za 26 dolarů, NENÍ, dejte jim jen DOLAR (je to jako dotace), když si potom vezmete brožurku, najdete, že 26 dolarů doporučují, ale není to povinnost). Chtěla jsem taky zajít do Century 21 (obchod), kde jsem si chtěla koupit peněženku, protože já chytrá, jsem si koupila malou kabelku, ale nějak jsem si neuvědomila, že moje peněženka velká jako kráva se tam nebude vejít :D. Naštěstí jsem jednu našla...takže hurá, hurá :) hned jsem před obchodem zandavala věci do peněženky (protože jsem je měla jen v plastové obálce). Cestou jsem potkala Starbucks, kde jsem si dala svůj oblíbený Pasion Ice Tee Lemonade (Nevím, jak se to jmenuje v ČR - ale je to prostě ten ovocnej ledovej čaj) a nevím jak je to možné, ale objednala jsem si muffin a dostala ovesnou kaši. Jako moje angličtina je velice dobrá a jak mohla slyšet namísto 'mafin" - "outmíl" fakt nevím. Ale tak co :D (btw já na to přišla až v parku, kde jsem otevřela tašku, vracet se nebudu) ale světe div se, bylo to docela dobré, byly k tomu borůvky, oříšky a rozinky. Se svým oběděm jsem si šla sednout do Central Parku, kde jsem sledovala závodníky v půl maratonu.

V 1 hodinu jsem vyrazila k muzeuu a našla holky. Společně jsme se vydaly dovnitř. Upřímně, mě tohle muzeuum nezaujalo, ale to asi spíš, že radši moderní umění, než to co měli v tomhle. Pár fotek jsem vyfotila (na rajčeti najdete). Po muzeuu, jsme se vydaly do CHOPT, což je restaurace, kde mají saláty (můžeš si vybrat s menu nebo si namíchat vlastní) a se salátem v ruce (v tašce) jsme se vydaly na piknik do Central Parku (říkám, byla jsem tam celej den). Stala se mi vtipná příhoda: odcházíme s parku, jdeme domů a zastavil nás docela roztomilej kluk a říká: Ahoj, jak se máte, od kuď jste, já tu čekám na svýho kamaráda, nechcete jít na romatnickou procházku po parku, co posloucháš za muziku (tak mu říkám pop, hip hop) a on tak tebe si beru domů a do toho přišel jeho kamarád (který byl o dost hezčí) a říkámu, já si vezmu tuhle a ty si můžeš vybrat. Řekla jsem, že už jedeme domů, tak mi chytil za ruku, že nás doprovadí. TAk jsem přišla s tím, že mám kluka (i když nemám) a on, že to je ještě lepší (pak jsme si s holkama dělaly srandu, že jsem mu měla říct, že mám holku). Chtěl moje číslo, ale fakt promiň ne. (pros ebe jsem si tak říkala, kdyby kámoš chtěl) :D

S holkama jsme si z toho dělaly srandu celou cestu na Grand Central. Po cestě jsme došly na Times Squere, kdy instalovali obývací pokoj, kde se můžeš vyfotit. Takže jsme šly do toho. Vtipný příběh: viděly jsme chlapíka a lidi se s nim fotily, ale prostě jsme si nebyly jisté, jestli je slavný nebo ne A doteď to nevím, ale bylo by super, kdybych viděla nějakou celebritu, i když nemám tucha, kdo by to mohl být). Pak jsme jen šly na Grand Central (nádraží) a jely domů.
Na schodech před muzeem
V Central parku
Na Times Squere


Fotky najdete na rajčeti, přidám i na FB a instagram samozřejmě.

BTW - ve čtvrtek odlétám do Jižní Karolíny, čekejte článek a fotky...


Follow

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama