Pár dní v Charlestonu

27. dubna 2015 v 3:08 |  4. měsíc
Takže dneska (neděle) jsme trávili poslední den na ostrově Kiawah a že jsme si ho pořádně užili. Bylo asi 26 stupňů, takže jsme se ráno nasnídali, naskládali věci do kufrů, odhlásili se z hotelu a přesnuli jsme se k bazénu, kde mi bylo oznámeno, že mám volno, ať si dělám co chci. Takže jsem se dvě hodinky pálila na sluníčku. Po dvanácté hodině jsme šli na oběd a na zmrzlinu (hrozný hurá tu dělají z ice cream sandwich (překlad zmrzlinový sandwich) a pozor!!! víte co to je? Normální naše ruská zmrzlina). Poté jsme se šli všichni naposled zaplavat, překlékli se a nasedli do auta směr Charleston. Cesta utíkala rychle, hodinka uběhla jako nic.

Ubytovali jsme se (myslela jsem, že budeme v hotelu) a oni pronajali rovnou barák, takže parádička, dvoupatrový baráček, mám svůj vlastní pokoj (na ostrově jsem ho sdílela s malou), ale stejně se moc nevyspím, když ráno v 8 už mažem na snídani, ale co :) teď tady sedím na posteli, je devět hodin, rodičové si odešli na večeři a mě tu nechali s makaronama a sýrem :( zítra má svítit sluníčko a všichni po snídani vyrážíme na tour po městě i s průvodcem. Nafotím fotky a přinesu nový info, zřejmě zítra....

PONDĚLÍ - ráno jsme vstali a šli na snídani do restaurace. Rodiče mi poradili co si mám objednat, jakože typicky jižanského - dostala jsem slaninu, toust, míchaná vajíčka a kukuřičnou kaši se sýrem (všechno kromě nechutné kaše, bylo výborné). Poté jsme se vydali na zastávku autobusu, který je tady zadarmo. Dorazili jsme na místo určené, kde jsme se potkali s našim průvodcem a náš výlet, né pozor cesta, jak to nazval průvodce, mohla začít. Charleston je krásné město, plné historie, krásných budov a kostelů. Nechci říkat, že mi nebaví historie, určitě bylo zajímavé poslouchat informace o jednotlivých budovách a prodeji otroků, ale zase takový fanoušek nejsem. Ve dvanáct hodin naše "cesta" skončila a my se vydali na oběd - zašli jsme do restaurace Heyman's, kde měli pouze jídla s mořskými plody. Já si objednala sandwich s calamárama. V restauraci obědvalo spoustu známých lidí: kosmonaut Neil Amstrong, Vanila Ice, James Brown a pozor na mém místě seděla herečka Sandra Bullock. Poté jsme pokračovaly do židovského chrámu, na zmrzlinu a domů. HD a HM si pak ještě sami zašli po okolí koukat na domy a já hlídala. Když dorazili tak malou vykoupali, dali jí večeři a uspali, takže já hlídala jen, když spala, protože oni šli na večeři do restaurace.
EDIT (28.4 - 22:24):
Ráno před osmou jsem vstala a asi tak deset minut hlídala malou, zatímco rodiče šli do pekárny nakoupit snídani. Po snídani jsme se sbalili, odhlásili a vyrazili do města na projížďku v kočáru taženém koněm. Měli jsme zaplacenou soukromou jízdu, takže jsme v kočáře jeli jen my. Projeli jsme zase jinou část než v pondělí, takže super, že jsem viděla zase víc z města. Poté jsme si prošli trhy, kde jsem nakoupila pohledy domů a rodiče koupili malé šaty s nápisem Charleston a obojek pro našeho pejska. Na oběd jsme zašli do restaurace - samozřejmě, že zase moře plody. Jako předkrm jsme měli Hushpuppies se skořicovým máslem. Jako hlavní chod jsem si dala salát s lososem - mňamka. Jako dezert jsme šli do cukrárny a já si dala pistáciovou - nejlepší pistáciovou, kterou jsem kdy měla. Pak jsme se procházeli po pobřeží. Na cestě k autu jsme zašli do umělecké galerie, kde koupili obraz malé do pokoje a pokračovalo se v cestě za autem. Ve 3 jsme vyjeli na letiště a v 5 už jsem odlétali. Let utíkal rychle, já si na hodinku chrupla. V půl 10 jsme dorazili domů. HD zajel pro pizzu, nadlábli jsme se a všichni jsme šli spát.

NOVÉ FOTKY NA FB
NOVÉ FOTKY NA INSTAGRAMU
Když jsem byla ještě v České republice a přišel mi pohled od au-pairky Denisy byla jsem strašně nadšená a tak mě napadlo, že bych Vám taky mohla udělat radost. <3

Stačí, když mi napíšete vaši adresu tady na email andrea.kantovaa@gmail.com.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama