Další týden strávený v USA

13. dubna 2015 v 1:22 |  4. měsíc
Nechci Vás každý týden informovat o své nudné práci, kdy každý týden dělám v podstatě to samé, takže jen tak ve zkratce a vypíchnu to nejdůležitější.

Pátek - šílený den, kdy jsem pracovala asi tak 13 hodin!!! Moje malá "princezna" měla volno, takže jsem nastoupila v 9 ráno. O půl 10 jsme měly playdate s novou au-pairkou z Jihoafrické republiky. Děcka byly spokojené, my dvě hodiny prokecaly :) poté jsme jely domů, udělala jsem oběd - těstoviny (malé nejoblíbenější jídlo, které by nejradši jedna 3x denně, 7 dní v týdnu). V 1 začínala hodina gymnastiky, která trvala do dvou - pak mi spustila scénu, že nechce domů. Miluju tyhle její scény :D ale už jsem si zvykla. Ve 2:45 jsme dorazily domů a máma si jí převzala !!pozor!!! abych nepracovala celý den, jelikož povoleno mám 10. Jenže v 5 už jsem jí zase dostala :) až do 11!! To mělo být, jenže se dostaly do zácpy, takže domů dorazily v půl 1. HM mi napsala, že můžu jít spát, ale víte co, prostě já chci být vzhůru, kdyby se něco stalo, tak je to na mě, že jsem spala!!!

Sobota - začala krásně...V Gedney Parku (5 minut od domova) se konal au-pairský mezinárodní piknik. Pozvali jsme také novou au-pairku z Číny Dan, dále dorazili Anna a Erwin (Rakousko), Thea (Dánsko), Gabi, Thais a Angelo (Brazílie) a Hannah (Německo). První zastávka byla v supermarketu, kde jsme koupili ovoce, croisanty, nutely, muffiny, sušenky a pití. Poté začal úžasný pinkin, kde jsme si samozřejmě postěžovaly na naše rodinky :) a probrali plány do budoucna. Bohužel ve 3 jsem začala zase pracovat - do 10.

Neděle - MŮJ DEN VOLNA - jsme já, Hannah a Thais vyrazily na pláž - asi 20 minut - u pláže je také zábavní park, který otvírá až v květnu, ale určitě tam zavítáme. Bylo to úžasné :) my si to užily, vyfotily milion fotek :D spíš přidám fotky, ať si to představíte, než to tady popisovat. Na závěr naší cesty jsme jely do Ben & Jerry na zmrzlinu. Mňam...Více fotek na FB: Dee v USA
Follow

Video z DC bude, jen potřebuju víc času, prostě teď nic nestíhám. Buď pracuju nebo jsem prostě venku s kamarádama.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama