Trip do New York City - 7. března

8. března 2015 v 2:07 |  3. měsíc
V týdnů se toho moc nestalo, jen se chci pochlubit úžasným místem, které jsme objevily a to je restaurace: Little Crepe Street, kde mají palačinky na slano a na sladko. Mňamina :) zkusila jsem BBQ a s houbama a úžasný.


V 9:30 mě vyzvedla Anna (rakousko) a společně jsme jely pro Theu (dánsko). Na nádraží jsme se potkaly s Thais (brazílie) a Gabi (brazílie) a společně jely do New Yorku. Erwin (rakousko) samozřejmě nezvládl vstát takhle "brzo", takže slíbil, že se připojí později.

První zastávka byla Macy's, což je 4-patrový obchodní dům, kde Thea sháněla rtěnka - nesenala, takže jsme šly do Sephory, která byla hned kousek vedle, kde si koupila svojí vysněnou tmavě hnědou rtěnku. Já samozřejmě s prádznou neodešla: koupila jsem si fialovou rtěnku, tužku na oči a co mi udělalo radost: na konci března mám narozeniny a jako dárek jsem dostala dvě rtěnky od NARS (růžovou a červenou).
Pak jsme se konečně našli s Erwinem a zašli na jídlo: korejská restaurace. Dala jsem si nudle se zeleninou a houbama. Všem moc chutnalo, jen to bylo až MOOOC kořeněné. Dále jsme se chtěli projít kolem řeky Hudson a vzít si trajekt na Ellie Island a Statue of Liberty, ale nějak nám nedošlo, že už jsou dvě hodiny a já jsem se musela vrátit domů vlakem v 5, protože jsem od 7 pracovala. Nakonec jsme se rozhodli jít na Wall Street...a co se nestalo..
Erwin, asi jediný který rozumí metru, zavelil a my jsme ho následovaly na metro. S Annou jsme chtěly kafe, takžejsme našly Starbucks (slává)a daly si horkou čokoládu :) Pak nastal problém, jak se dostat na Wall Street :) rozhodly jsme se vrátit na stejnou stanici a prostě nastoupit na to samé číslo. Přijelo číslo 3 a my jeli 1, ale Erwin řekl, že můžeme jet i 2 a 3, takže jsme nastoupily. :D v metru nás čekala show, kdy dvě holky pustily hudbu a začaly jak šílené tancovat a že se máme přidat k nim D: No a samozřejmě jsme přejely naší stanici a dostaly jsme se až do Brooklynu...
Vyfotily jsme se alespoň a jelikož na Brooklynský most jdem zítra, tak jsme se vrátily na zastávku a jely na Grand Central, kde už na nás čekala Thea. Společně jsme se vrátily domů - já pracovala od 7 do 11, kdy rodiče jeli na večeři.

Každý den si povídáme o tom co bylo, jak jsme spokoji a tak. Všechno je pohodě, já ke svému štěstí zjistila, že mám internet v mobilu, jen to bylo vypnuté. Řekli mi, že na výlet v dubnu do Jižní Karolíny si musím koupit věci na léto - no to mi asi nenapadlo, když říkaly, že budeme na pláži :D a to byl vše. Zítra jedeme do New Yorku znovu a plánujeme výlet po Brookylnu, takže zase čekejte článek.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama