Happy Birthday to me...

27. března 2015 v 20:29 | Dee
Dnes, 27. března je to přesně 20 let od mého narození a to co pro mě dneska připravily kamarádky jsem opravdu nečekala. Neplánovala jsem nějaké oslavy, jen jsme se domluvily, že zajdeme na oběd do restaurace. Ráno v 10:30 mě vyzvedla Anna (rakousko) a společně jsme jely pro Theu (dánsko) a pro Thais (brazílie). U Thais jsme zůstaly, protože si prý nutně potřebovala dodělat make-up. I se mi Thea ptala, kam že to chci jet na oběď. Jenže když jsme vešly do vnitř čekal na mě transparent Happy Birthday a tajná oslava.

Dostala jsem od nich naprosto dokonalý dárek - transparent a moje vysněná růžová kabelka (kterou jsem si nechtěla koupit, ale snila o ní :D)

Vůbec jsem to nečekala, dokonce i slza mi ukápla, protože jsem si uvědomila (já to teda věděla už dřív), že mám tady vážně skvělé kamarádky a že jsem strašně ráda, že je mám. Ono by totiž nikoho nebavilo být tady sám. Moje první týdny tady taky nebyly nic moc, protože se tu nebylo s kým bavit, každý už měl svojí partu. Proto pokaždé, když dorazí někdo nový, snažím se poslat zprávu nebo email a pozvat třeba na kafe, protože nechci aby tu byl nikdo sám a proto se naše skupina tak rychle rozrůstá a já jsem za to ráda, protože kde jinde bych mohla poznat tolik nových lidí z různých koutů světa.

Na začátku jsem byla jen já a Anna (rakousko), pak dorazila Thea (dánsko), Thais (brazílie), na 4 měsíce přiletěl Erwin (rakousko), poznala jsem se s Gabi (brazílie), Angelem (brazílie) a dneska na oslavu dorazila nová holka z Itálie Micol.

Thais z Brazílie
Můj narozeninový dort - donuty z Dunkin Donuts
Thais (brazílie), Micol (itálie) a Gabi (brazílie)
Skoro celá parta: Thea, Anna, já, Thais, Micol, Angelo a Gabi

Mrzí mi, že nemůžu slavit narozeniny doma s rodinou a kamarádama, ale tahle oslava přece jen stála za to.

Jinak dneska večer odjíždímě do New Yorku na autobus do Washingtonu, takže po víkendu můžete čekat článek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gia gia | 28. března 2015 v 18:22 | Reagovat

Happy B-day!! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama