Další víkend v USA

16. března 2015 v 4:08 |  3. měsíc
SOBOTA - Ráno jsme měly mít sraz ve Starbucksu a plánovat náš výlet do Washingtonu - bohužel jsme dorazily pouze 3 z 5, takže jsme toho moc nenaplánovaly. Našly jsme pouze autobus cca. 50 dolarů a při hledání ubytování, jsme nerazily na couchsurfing, kde jsme zkusily napsat pár lidem a uvidíme zda to vyjde.
Miluju jejich ledovej čas a tiramisu latte.

Potom jsme jely do TJ Maxxe, protože už za měsíc jedu s rodinou do Severní Karolíny na pláž, takže musím koupit nějaké letní věci a hrozně mě zajímaly ceny plavek tam, protože co jsem koukala na internet, tak jako 40 dolarů za obyčejné plavky, když v TJovi můžu sehnat, alespoň nějaké kvalitní. Našla jsem pár kousků, pro které v příštých týdnech zajedu. Od dvou hodin jsem pracovala, takže jsem malou vzala do Wee Zee (dětské centrum), kde jsem zjistila, že 10-pass (vstupenka na 10 vstupů) stojí okolo 400 dolarů (=cca 10 000) - bláznivý co? Z centra jsme odjížděly okolo 5 hodiny a když jsme dorazily domů, tak už se její rodiče chystali odjet na večeři. Malé jsem udělala těstoviny s máslem, které si přála, přihodila jsem pár kuřecích kousků a papriku a sobě udělala to samé, jen jsem to smíchala do salátu. Uložila jsem v půl 8 a poté řešila své věci. V 9 hodin jsem slyšela hlasy pod oknem a kouknu z okna a tam Anna a Thea (au-pairky) - přinesly mi dárek, jako útěchu, že musím pracovat a oni mají volno. Bylo to strašně sladký. V balíčku byly sladkosti. V 10 hodin dorazili rodiče, tak jsem jim předala službu.
NEDĚLE - Můj day off ráno jsem jela pro Theu a Annu a společně jsem vyrazily přes řeku Hudson do Cotton Valley, kde se nachází Dollar Tree (=obchod, kde vše stojí jeden dolar). Poté jsme jely zpátky a zašly na bagel se sýrem (mňamka). Ve 2 hodiny jsme dorazily k Thais domů (brazilka) a společně se poflakovaly v jejím pokoji, zkoukly film Panna nebo Orel (Easy A) a hrály hry. V 6 musela začít pracovat, takže jsme jely domů. Odvezla jsem Annu domů, protože její host mum jí udělala vegetariánskou večeři a já a Thea jsme pokračovaly v našem "dobrodružném" dni. Jely jsme do vedlejšího města - Pleasantville - kde jsme zašly do našeho oblíbené palačinkové restaurace. Tentokrát jsem ji dala palačinku na sladko - nutela, banán a jahody. V 7:05 začínali hrát v kině film Still Alice, který jsem chtěla vidět, takže jsme vyrazily. Pobrečela jsem si, moc krásný film...v 9 jsem odvezla Theu domů, s rodičema jsem pak chvilku koukala na nějakou reality show, ale rozhodla jsem se jít vykoupat a jít se flákat do pokoje. :D


Na asku jsem dostala zprávu o mých gramatických chybách - články píšu v rychlosti a nějaké i/y je mi obvykle úplně jedno :) budu se snažit dávat si na to pozor a pokud najdete chybu, tak jí prostě přeskočte a neřeště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama