Další týden v USA...2 měsíce a 2 týdny

23. března 2015 v 2:47 | Dee |  3. měsíc
PONDĚLÍ - jsem pracovala od 2 hodin, opět jsme jely k doktorce, já si početla nudnou knížku (kterou už jsem vrátila do knihovny) a jely domů.

ÚTERÝ - Ráno fitko a hodina kick-boxu (v půlce jsme odešly a šly radši běhat). Pracovala jsem od 2 do 6. Večer jsme plánovaly jít do baru oslavit Den Sv. Patrika, bar byl však totálně plný, takže jsme si s Theou zajely do Dominos pro pizzu a šly do kina na film Kingsman - dobré chvilky střídaly šílené. V 11 jsem dorazila domů, dala rychlou sprchu a šla spát.

STŘEDA - jsem pracovala od 7 do 9 - malá měla nějakou dobrou noc a spala skoro do 8, krása :D v 9 jsem jí odvezla do školky, sama jela domů a Thea mě vyzvedla a znovu jsme jely do Starbucksu plánovat bus do Washingtonu - ani nechtějte vědět co se stalo. Vše jsme objednaly, zaplatily a pak jsme přišly na to, že jsem udělaly kravinu a namísto busu do New Yorku v neděli, jsme objednaly bus na sobotu. To by bylo ještě ok, ale večer jsem přišla na to, že jsme udělaly chybu i u busu do Washingtonu, protože jsme ho objednaly na čtvrtek a ne na pátek :D Jsme dobré plánovačky CO :D

ČTVRTEK - jsem měla playdate ve 12:45 u au-pairky Lary (německo), které skončilo ve 2 a já pokračovala na playdate k mojí holky nejlepší kamarádce, která nemá au-pair, ale chůvu. Ve 4 jsem dorazila domů, četly jsme knížky a už bylo skoro 6 a já jí předávala host mum. S holkama jsem jela do naší oblíbené restaurace s palačinkama :D. Kromě palačinek mají také indické jídlo, tak jsme to zkusily. Už nikdy, ne že by to nebylo dobré, ale celý večer mi z toho nebylo vůbec dobře.


PÁTEK - Snížek, snížek :D můj milovaný snížek zase napadl. 20. března a ono sněží - bláznivé (naštěstí už to zase roztálo). Ráno jsem dostala výplatu, takže jsem jela do Tj Maxxe, kde mám spadeno na sandálky od Michaela Korse, bohužel neměli moje číslo, takže příští týden pojedu do jiného a snad :) Je vtipné, že nakupuju věci na léto, když nám sněží :) Koupila jsem si alespoň šaty a tílko. (abyste si nemysleli, že jsem blázen - letní věci nakupuju, protože v dubnu jedu s rodinou do Jižní Karolíny na pláž - teplo, konečně).

Koněčně jsem vymyslela co udělám se svojí kolekcí čtvťáků - takže večer jsem trávila tvořením knížky o státech USA, kdy ke každému státu připíšu základní info, nalepím čtvrťák a pokuď ve státu budu, přiložím fotku.

SOBOTA - Pracovala jsem od 1 do 10. Malá je nějaká nemocná, takže od 1 do 2 spala, pak jsme hodinu koukaly na pohádky a pak jen četly knížky, protože nebyla schopná dělat nic jiného. K večeři jsem jí dala párek a těstoviny a šla spát.

NEDĚLE - S holkama jsme jely na snídani do Mt. Kisca, kde jsem si dala špenátový wrap z kuřecíma kouskama. Poté jsme jely do Targetu, kouknout na plavky. Do Pleasantville jsme zajely na zmrzlinu - já si dala tu co vypadala nejlépe, ale byl to teda pěknej blevajs :D příště jdu do své oblíbené pistáciové a tečka (žádné zkoušení)...pak jsme se jen projížděly po okolí, jely do parku a objevovaly krásy okolí :D

Pracovala jsem od půl 4 do 6. V 6 jsme celá rodina jela do restaurace. Mňamka...Když jsme dorazili domů, tak mi zazpívali Happy Birthday, sfoukla jsem svíčky na dortu a dostala obálku se 100 dolarovou poukázkou na zakoupení lístku na Broadwayi. (Narozeniny mám až v pátek, ale protože Host dad jede na služební cestu, tak do pátku nebudeme pohromadě)
Špenátová tortila s kuřecím masem, zeleninou a slaninou a něco jako hranolky.
Park v Chappaquě

FUNNY STORY - nakupuju si a přišla za mnou jedna paní, že vypadám jak Taylor Swift. Co myslíte? Já tu podobu nevidím....

Jinak hodně se mi ptáte na další videa. Zítra plánuji natočit speaking challange s kamarádkama z Rakouska, Dánska a Brazílie a po víkendu bude vlog z Washingtonu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eva Eva | 24. března 2015 v 23:18 | Reagovat

Taky tu podobu nevidim lol

2 gia gia | 26. března 2015 v 0:45 | Reagovat

Super články :))

a já tu podobu vidím! zrovna na této fotce moc! ty rysy.

3 fanfictionsklainer fanfictionsklainer | 15. června 2016 v 21:14 | Reagovat

Já vidím podobu spíše s Carly Rae Jepsen :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama