Další týden v USA

14. března 2015 v 4:28 |  3. měsíc
Pondělí - konečně jsme se dokopaly (copa dokopaly, ale našetřily) na fitko, kde jsme zaplatily 240 dolarů členský poplatek na rok a 20 dolarů se platí měsíčně. Každou návštěvu si člen může přivést hosta, takže jsme to udělaly tak, že Anna (ap rakousko) je člen a já její host. A těch 240 dolarů jsme si rozdělily na půl. Plánovaly jsme zajít na jednu z jejich lekcí, ale bohužel jsme to nestihly. Fitko je vážně skvělé, někdy hodím fotky. Pracovala jsem od 12 - jela jsem s malou na pravidelné vyšetření k doktoru/psychologovi (nebo co to je), doma jsem si hrály, HM udělala večeři a šlo se spát...

Úterý - ráno fitko, navštívily jsme jednu z lekcí a že na nám dala lektorka do těla - byl to takový aerobik s činkama + kliky a lehy sedy - mix všeho. Byly jsme mrtvé. Dělala jsem od 2 - jela jsem pro ní do školky a ve 3:30 jsem byla domluvená s Aline (německo), že si dáme playdate v Kids U (dětské centrum), kde jsme vydržely až do zavíračky, do 5:30. Pak jsem měla volno, takže jsme jely s Theou (dánsko) na večeři na pizzu a poté jsme jely vyzvednout Thais (brazílie) a jely jsme na měsíční meeting s LCC, který probíhat v trampolínovém centru Rockin Jump. Zaplatily jsme 15 dolarů za vstup a zdarma jsme dostaly speciální ponožky. Konečně jsme se potkaly s novou au-pair Anais (mexiko). S holkama jsme si pořádně zablby a v 9 jsme jely domů.
Středa - jsme vyrazily s holkama do White Plains - na nákupy. Zašly jsme jak do Galerie, kde jsou ty levnější značky, tak do Westchester Mall, kde najdete vyloženě designerké obchody. Můj nejoblíbenější je tam Urban Ouffiters - jen bych jako au-pair potřebovala brát trochu víc dolarů :D Ve Forever 21, který se tu stal mým nejoblíbenějším jsem si koupila legíny a tílko a v Charlotte Russo kytičky do hlavy (na léto). Pracovala jsem od 3 do 10. S malou jsme si hrály, k véče chtěla těstoviny s máslem a sýrem (je nenáročná), vykoupala jsem jí a uložila.

Čtvtek - jsem pracovala od 12 - vyzvedla jsem malou a původně jsme měly jet na playdate k Adrianě z Mexika, ale její malej onemocněl, takže jsem napsala Dominice (česká au-pair) a v půl 4, když odešla její učitelka, tak jsme jely k ní. Děcka si hrály venku, protože konečně tu máme okolo 8 stupňů - 3x sláááva. Večer si jí HM obstarala a my čekaly na HD, až se vrátí domů - HM pro něj zajela na nádraží a cestou vyzvedli sushi. Moje první sushi (ano, nesmějte se) - a docela mňamka, moje druhá zkušenost s hůlkama, už se lepším :D


Pátek - jsem pracovala od 4 (a jelikož mi vzali obě auta, za což se omlouvali, ale tak OK) tak jsem byla doma. Od půl 3 jsem pracovala do půlnoci, kdy rodiče jeli na véčeři do New Yorku. S malou jsme hrály hry, stavěly z lega. K večeři chtěla ravioli se sýrem, k tomu dostala mrkev a salám (protože mi HM řekla, že jí ho mám dát) - ty kombinace tady jsou občas trochu divné. Vykoupala jsem jí, přečetla pohádky, zazpívala a usnula, ani se jednou neozvala.

Vím, že moje týdny jsou strašně nudný :D ale to je prostě au-pair život....

V sobotu se taky nic záživného neděje. Ráno jedeme do Starbucksu plánovat výlet do Washingtonu, kam se strašně těším a pak pracuju od 2 do 10. Neděle máme flákací den s holkama, ale moc ještě nevíme co dělat.

Jinak k dnešnímu dni zbývá 41 dní, než pojedu s rodinou do Severní Karolína - ostrov Kiawah a Charlestown, 92 dní do mé dovolené, kterou pravděpodobně strávím na Floridě a 155 dní, než s rodinou pojedeme na 14 dní na Cape Cod.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eva Eva | 18. března 2015 v 22:52 | Reagovat

Ahoj,proboha,co to bylo za fitko?Dnes uz se snad nikde neplati clensky poplatek a pokud ano,rice od nich pryc :-))).Docela jsi me tim prekvapila,myslela jsem,ze clenske poplatky uz jsou davno passe.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama