"Shopping day" in White Plains

8. února 2015 v 3:04 |  2. měsíc
Jak jsem slíbila píši Vám článek o mé další návštěvě White Plains. Původně jsem plánovala podívat se okolo, ale zaprvé nebyl čas a zadruhé nebylo na co koukat :)

Po 11 hodině jsem vyrazila pro Annu (rakouská a-p) a pro Thai (a-p z Brazílie) a společně jsme vyrazily směr White Plains. První zastávka byla ve Five Below, protože nutně sháním "selfie stick" jak mi ji říkáme, protože nevím správný název :D - prostě to tyčku, na kterou přiděláš iphone a fotíš pak selfie z větší dálky :) a bláhová jsem si myslela, že by jí tam mohly mít. NEMĚLI. Nevadí koupila jsem si nový obal na telefon (až doma jsem zjistila že je na iphone 4 :(), nějaký mlsky a kabel k nabíječce na telefon.

Další zastávka byla ve Tj Maxx, který byl sice větší než v Mt. Kiscu, ale podle mě lepší neni. Doufala jsem, že tam seženu Tommy Hilfinger tašku v černé barvě, protože u nás jí mají jen v béžové a ta se mi nelíbí. Bohužel taky NE. Pak jsme zašly do Michaels, což je obrovské papírnictví, kde mají prostě vše. Milion druhá samolepek, lepících básek, barvy na papír, na oblečení, na sklo, na dřevo...Sehnala jsem pár věcí, které jsem potřebovala na tenhle týden. V sobotu je Velentýn tak plánuji s malou vyrábět nějaká srdíčka..
A poslední zastávka byla Galerie - velký obchoďák. Tahle má druhá cesta s funugjící GPSkou byla o dost lepší. Thai sháněla kozačky, ale že si nakonec koupí 4 netušila asi ani ona. První zastávka byla jídlo. V obchoďáku mají okénka jako u nás v ČR. Tady bylo na výběr asi z - KFC, Sushi, Wendy's, Dunkin Donut, McDonald nebo pro-mě-neznámé fast-foody, kde měli pizzu, sushi, těstoviny, preclíky, hot-dogy...My zašly do Wendy's - je to v podstatě to samé jako KFC nebo McDonald - burgry, wrapy, saláty, hranolky...neříkám, že jsem byla z jídla nadšená, ale ohodnotila bych to asi tak jako že ujde...ale znovu nemusím :)

Dále jsme pokračovaly po obchodech - Forever 21, Charlotte Russe, Victoria's Secret, Rue21, Macys, Garage, American Eagle Ouffiters...řekla jsem si , že nebudu utrácet, protože zaprvé šetřím na výlet do Phily a zadruhé jedu zítra do New York City a neni lepší nakoupit tam? JE. Koupila jsem ji jen nějaké doplňky a pyžamo.

Thai musela být v půl 6 doma, takže před 5 jsme vyrazily domů. Já měla volno až do 7, takže jsme s Annou jely ještě do Mt. Kisca do Tj Maxxe, kde jsem si koupila další krabičku na doplňky (nakupuju je pořád, že je nestačím ukládat). Dále jsme pokračovaly do Targetu, kde jsme nakoupily jen nějaké jídlo a jely zase zpátky domů.

Moje pracovní doba na sobotu byla 19-23 - ale v podstatě nepracuju, jen rodičové vyrazily na véču, tak někdo musí být doma.

A zítra...výlet do NYC - plánujeme Central Park a American museum of Natural History...Článek napíšu zítra večer, tak ho čekejte v pondělí ráno...a kdo mě ještě nesleduje na FACEBOOKU tak honem honem (odkaz v menu: Dee v USA)
Galerie - obchodní dům

K filmu na večer...mňamka


Vím, že tenhle článek asi neni zrovna nejzajímavější, protože kromě nakupování se fakt nic nedělo :( ale slibuju, že zítra Vám to nahradím článkem z výletem do City.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Peťa Peťa | E-mail | 8. února 2015 v 13:58 | Reagovat

Nechtěla bys nám tu a tam natočit nějaká videa? Bylo by to příjemné zpestření=))))) Jinak hezký článek a celkově krásný blog=))))...

2 Dee Dee | 9. února 2015 v 6:18 | Reagovat

[1]: videa plánuju...a díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama