7. týden v USA

28. února 2015 v 6:57 |  2. měsíc
A co se stalo můj 7. týden v USA?

Pondělí - můj poslední den volna. Po snídani jsem koukala na film a po obědě jsem jela podívat se do obchodů. Rodina měla přijet k večeru. Nakonec dorazily až v 11, malá už spala, takže jí jen uložili do postele. Mě se omlouvali, že jedou takhle pozdě, že mělo letadlo zpoždění. Rozloučili jsme se a šla jsem spát.

Úterý - Jsem pracovala asi tak tři hodiny, protože Hm chtěla trávit čas s malou, když jí neviděla, takže jsme společně hrály hry, koukaly na pohádku a hrály si na Elsu a Annu (Frozen stále vede!!!!) Večer v 7 mě vyzvedla Anna (rakousko) a jely jsme pro Theu (dánsko) a Erwina (rakousko). Náplní večera byl karaoke večer v baru ve vedlejším městy. Dala jsem si sólíčkO, i jsem Theu rozplakala :) (zase tak úžasný to nebylo :D)
Středa - Zase jsem pracovala ráno: snídaňi připravila HM, najedli jsme se a když rodiče odjely, tak jsem jí šla oblíct, učesat a před 9 jsme nasedly do auta a odvezla jsem jí do školky. Potkala jsem Erwina, který stále nemohl uvěřit, že umím zpívat "Jak je možné, že umíš takhle zpívat, nauč mi to :D" -on je naše takové zlato (měla bych asi říct, že jsme si celou dobu myslely, že je gay a po 3 týdnech jsme přišly na to, že není (a pozor - to jsme před ním řešily chalpy, nákupy a podprsenky :D) V půl 10 mě vyzvedla Anna a jelo se do White Plains, kde jsme sháněly rifle pro Annu a selfie stick. Nakonec jsme nesehnaly ani jedno. Odvezla jsem si alespoň pyžamo, tílko a naušnice. Doma jsem si konečně zařídila Netflix, takže už sleduju filmy a seriály o stošest. Odpoledne jsem hlídala od půl 3 do půl 6.


Čtvrtek - Pracovala jsem od 12 - vyzvedla jsem jí ve školce a jely jsme k její kamarádce na playdate, kde jsme byly 2 hodiny. Když jsme dorazily domů, tak k nám dorazila její učitelka a zkoušely střihat a různé další věci. Okolo 4 jsme jely do dětského centra, jenže naše nádhera měla zase nehodu, takže s mokrejma kalhotama jsme jely domů.
Nová ňamina - čokoládová vajíčka

Pátek - Ve 2:30 jsem to převzala, měly jsme jet na vyšetření k doktoru, ale zase to zrušily (a já se těšila, jak budu hodinu čekat v čekárně). Doma jsme dělaly to co skoro každý den. V 6 večeřela a převzala to HM. My dospělí jsme večeřeli po 8 hodině a v 10 hodin jel HD pro zmrzlinu :D nasmály jsme se, protože HM si zrovna přečetla nějaký článek jak shodit 10 kg během 3 měsíců a pak říká - no se zmrzlinu v 10 to asi nepůjde :D

V pátek jsem taky koupila konečně botky do tělocvičny

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 houdička houdička | 3. března 2015 v 2:38 | Reagovat

uaaaa.! máme stejný botky na cvičení UA <3 jsou suprový.!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama