6. týden v USA (Po-Út-St)

23. února 2015 v 6:51 |  2. měsíc
PONDĚLÍ - Tímto dnem začaly malé prázdniny a pro mě to znamenalu jediné - více hodin hlídání. Pracovala jsem od 9 do 6:30, takže ráno jsme si jako obvykle hrály, četly knížky....blah blah..k obědu jsem jí připravila sandwich s burákovým máslem a džemem (já teda fanoušek burákového másla opravdu nejsem). Po jedné hodině jsme odjely do Wee Zee (=dětské centrum), kde jsme strávily dvě hodiny. Dorazily jsme domů, pustila jsem jí pohádku. Všichni byli doma, protože byl svátek - President's Day, takže jsme jedli pěkně společně. Večer jsem zalezla do postele a odpočítávala dny do mého 5-denního volna.

ÚTERÝ - Jsem měla pracovat od 7:30, takže jsem po 7 vstala a přišla na to, že malá nespí ve své posteli a to znameno jediné, že v noci zase nespala (říkají, že má noční můry...). Snažila jsem se být potichu, abych nemusela dělat :) a nakonec z ložnice vylezly v 8, takže jsem si moc nepomohla. Svlékla jsem malé povlečení, jako každé úterý a hodina do pračky. HM mi oznámila, že s náma ráno bude, aby malá neřvala, takže do 9 s náma byla dole - dala jí snídani, připravila kafe - takže pohodička pro mě :D, dokonce jí šla i převlíct a v 9:10 jsme odjížděly do "Jodi tělocvičny", kam malá obvykle chodí každý mátek na gymnastiku, ale dneska měli speciální akci - nějako jako tábor na jeden den, který trval tři hodiny. Takže jsem se v 9:30 krásně usadila na židli a dřepěla tam ty tři hodiny. Vzala jsem si knížku, protože být tady bez internetu je fakt hrooozný. Když jsme dorazily domů, tak jsme dělaly věci jako obvykle. Ve 3:30 jsem měla padla, ale rozhodla jsem se zůstat s nima, protože HM pořádala Párty k Valentýnu, kdy pozvala svoje kamarádky a jejich děti. Měla dorazit i jedna au-pairka, což byl hlavní důvod, proč jsem chtěla zůstat doma - nedorazila. Takže jsem jen trapně seděla v obývaků, zatímco matky řešily školský systém. Děti vyrobily přáníčka, ozdobily dorty a nadělaly bordelu, který samozřejmě na mě čekal na druhý den.

Po 6 hodině pro mě přijela Thea (au-pair z Dánska) a vyrazily jsme na 50 Shades of Grey, na který jsme chtěly vyrazit už dříve, ale nějak to nevyšlo. Upřímně - četla jsem knížky a mě se ten film líbil - až na ten konec, to snad i ten v Zatmění (ze Stmívání) byl lepší :D. Přišly jsme na to, že v kině v Mt. Kiscu (což je město, tak 5 minut od nás mají v úterý akce- lístek za 6 dolarů, takže příště víme kam)

STŘEDA - Ráno jsme strávily doma a ve 2 hodiny jsme odjížděli do Kids U (=dětské centrum), kde jsme narazily na její kamarádku, takže si tam spoulu hrály. Před 4 jsme dorazily domů a to už si jí přebrala Hilary - rozloučily jsme se, slzy neukáply a zavřely se dveře...a začalo mé VOLNO -a víte co byla první věc co jsem udělala? Na "půde" mají stroj na cvičení a já už té doby co jsem tady, ho chtěla vyzkoušet :D takže jsem šla cvičit :D, potom jsem si prostě jen pustila písničky a zpívala a tancovala - co normálně když jsou doma nedělám :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama