4. týden V USA

7. února 2015 v 4:56 |  1. měsíc
PONDĚLÍ - Neuhádnete co se stalo? Zrušili školku - kdo by si to pomyslel. Ano, napadlo dalších 10 cm sněhu, ale silnice jsou proježděné. Už si docela zvykám :) takže jsem tak jako pracovala/nepracovala. Hm byla doma a nepotřebovala pracovat, takže jsme celý den byly doma pohromadě. Zkoukly jsme Ariel, naobědvaly se a já měla 2 hodinky volno, protože odjely na vysetření k doktorovi. Poté si jen Hm zašla na hodinku do pokoje, takže jsme vyráběly náramky, četly knížky a když dorazila tak už byl skoro večer, takže se připravila večeře, šla malou vykoupat a uložit. V 8 dorazil HD, tak jsme daly společnou večeři - a byl konec dne :D

ÚTERÝ - Jsem pracovala od 12, jela jsem vyzvednout malou do školy, připravila jsem oběd, zajely jsme do knihovny, kde jsem si chtěla vyzvednout DVD-čko, bohužel malá spustila takový záchvat řevu, že jsem jí musela odnést do auta a tam 10 minut přesvěčovat, aby si sedla do sedačky. Ve 3 hodiny jsme jely do Kids U (=centrum pro děti), kde bylo domluvené playdate s jinou au-pair. Naše děti si spolu vůbec nehrály a my si taky zrovna dvakrát nepopovídaly. Nejvíc jsem však byla nadšená z mého večera - vyzvedávala jsem 4 "nové" au-pairky tady z okolí - Anna (rakouská au-pair), Thea (au-pair z Dánka), Thai (au-pair z Brazílie) a Kristy (au-pair z Jihoafrické republiky). Celé vyzvedávání zabralo hodinu :D protože jsme zase zabloudily. Film Wedding Ringer jsme naštěstí stihly a musím Vám říct paráda - už dlouho jsem se takhle nezasmála. Poté jsem rozvezla holky a v půl 1 padla do postele.

STŘEDA - Vstala jsem v 7, měla jsem být na ní sama. Samozřejmě jsem nebyla, což mi trošku štvalo, protože zase ode mě nic nechtěla. Koukaly jsme na pohádku, šla jsem jí převlíct a odvezla do školy. S Annou jsme pak po 12 hodině jely do Targetu. Odpoledne po 3 dorazily domů - koukala na pohádku, hrály jsme hry, četly...(jako každý den). Večer měla dorazit Anna a měly jsme mít filmový večer, bohužel musela pracovat, takže jsem skončila u filmu sama :)

ČTVRTEK - Vstala jsem v 9, připravila jsem si snídaňi - wafle a ovoce a zkoukla seriály, než jsem začala v půl 1 pracovat. Zase jsme vyráběly, tentokrát srdíčka, motýla a kytičky (viz. fotka), po 2 hodině dorazila "učitelka", která jí pomáhá s rozvojem motoriky a poradila mi pár technik jak jí uklidnit a co s ní dělat víc (třeba střihat). Po 3 hodině jsme odjely na playdate k Dominice, kde byly další au-pairky s dětma. Malá ty velké skupiny vůbec nezvládá a starší děti už vůbec. Hrozně se bojí Dominiky kluka, kterému je 5 a já vůbec nechápu proč. Nechtěla si hrát ani se stejně starou či s mladšíma. Nakonec tam teda hodinu přečkala a myslím, že se docela i bavila - jiné hračky a tak. Od půl 5 do čtvrt na 6 jsem měla pauzu a pak jsem zas pracovala, protože HM jela s HD na nějakou schůzku. Malá se navečeřela, vykoupala jsem jí a uložila. Poprvé jsem si udělala Grilled Cheese, vůbec nevím co tu z toho mají. Mě to přišlo skoro jako toust jenom se sýrem, ale jako rychlovka dobré. Rodiče dorazily po 10.


BTW..Jsem v USA přesně měsícPÁTEK - Jsem pracovala od 3 hodin - zkoukly jsme pohádku, hrály pexeso, procvičovaly jsme písmenka (které už snad všechny zná) a trošku vyráběly. V 5 hodin jsme společně s HM jely do školky, kde mají taky místnost (něco jako síň), kde se jednou za měsíc scházejí (je to židovská školka) a zpívají židovské písničky a děti tancuju, pak se jí večeře, kterou jsme vynechaly, protože HM s HD jely na narozeninovou párty, tak se musela HM připravit. K večeři jsem ohřála masové koule a zapečený lilek s rajčaty. Pak zase malá předvedla dokonalou show s šíleným brekem, jak nechce abych ji koupala já, ale máma. Nakonec šla, ale pak zase chytla záchvat, když jsem jí vyndala z vany. Takže HD zakročil a protě jí poslal do pokoje, ať se uklidní (takovej time-out), pak jí uložily (bez pohádky, bez písničky). Na starost jsem jí měla do 11.

V sobotu plánuji zajet do White Plains, ale chci udělat větší článek a v neděli do New York City a to taky čekejte jednolitvý článek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama