První den u rodiny

11. ledna 2015 v 1:58 |  1. měsíc
Pátek byl crazy den. Vstala jsem, šla na snídani a hned do budovy, kde nám byli sděleny informace o odjezdech. Sbalila jsem poslední věci, připravila ložní prádlo, odevzdala klíče, snesla kufry k autobusu a mohlo se jet. Cesta měla trvat hodinu a půl. A trvala skoro 3. Moje HM mě měla vyzvednout a pak jsme měly jet pro malou, nakonec jsem musela, kvůli tomu posunu, jet s jinou rodinou k nim. Tam mi už HM vyzvedla a všichni jsme jely na hodinu gymnastiky. Malá se mnou nejdřív nechtěla mluvit, ale jak mě tak HM se ulevilo, když mi v tělocvičně chytla za ruku a chtěla mi to tam ukázat. Na hodině jsem se potakla s další a-p, která má i stejnou LCC, takže měsíční meetingy, máme společné.

Po hodině se jelo domů. Hrála jsem si s malou a všechno bylo tak nějak fajn. Udělaly mi tour po domě (je starý, ale pěkný). Můj pokoj je krásnej - fialovej a je o dost větší než můj doma. Domů přišel HD, kterému mám trochu problém rozumět, ale časem to bude lepší. K večeři byly špagety, rajčatová smět a maso a jako dezert HD koupil v NYC mini muffiny. Rozdala jsem dárky a jsem moc ráda, že malé se líbí krteček. Šla se koupat a já se omluvila rodině, že se vykoupu a půjdu spát, že jsem pořád trochu unavená.

Já osobně myslím, že by to mohlo fungovat. HP jsou fakt super a malá je zlatíčko. Málem jsem zapomněla, dostala jsem několik dárků. Iphona 5S s americkým číslem, čokoládu, 20 dolarou kartu do Starbucksu, Lístek do NYC a zpět 2x a průvodce.

Dneska (sobota) chtěla HM jít zařídit účet, ale přišla jsem na to, že nejdřív musím mít SSN, takže až vylezu z pokoje, tak jí to povím. Taky potřebuju koupit boty do sněhu, tak asi pojedeme někam do krámu. Od pondělí začínám pracovat a taky poprvé pojedu. Trochu se toho bojím, ale HM řekla, že klidně můžeme jít vícekrát, až si budu 100% jistá a že když se ten týden jistá stále nebudu, že to taky nevadí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama