Poslušně hlásím, že ...

5. ledna 2015 v 14:21 |  Před odletem
POSLUŠNĚ HLÁSÍM, ŽE...

jsem ve zdraví přežila svůj první let směr PRAHA-STOCKHOLM. Společnost mi dělali dva super česi, takže jsem se vůbec nebála, uklidňovali mi a dělali jsme si s toho srandu. Nejvtipnější bylo, že jsme na sebe prvních 5 minut mluvili anglicky a až když kluk volal domů "jak sedí vedle dvou hezkých holek" a já si četla českej časopis, nějak všem došlo, že mluvíme česky :D tak jsme se tomu zasmáli no :)

Jinak loučení nebylo zrovna nejlepší, už se nikdy v životě s nikým neloučím. Brečela jsem jak s mamkou, tak i s taťkou na letišti. Teď jsem v pohodě. Vím, že mi čeká něco strašně super a nemůžu se dočkat až začne mé americké dobrodružství, ale LOUČENÍ je na tom prostě to nejhorší.

Nyní mě čekají 3 hodiny čekání na let do New Yorku. Plánuju koukat na filmy a spát, snad se mi to povede. Na dnešek jsem toho moc nenaspala, tak snad to půjde :) Do JFK bych měla dorazil ve 2 hodiny našeho a snad tam všechno půjde jak po másle. Když už zvládnu ty letadla, tak zvládnu i nějakýho imigračního a HLAVNĚ doufám, že mi dorazí kufr.

Nyní jsme s Lenkou (další a-p) našli zásuvky, takže jsem se všem domů ozvala, zaskypovala se ségrou a rozhodla se, že napíšu tenhle článek, abyste věděli, že žiju :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama