3. den na školení

11. ledna 2015 v 1:57
3. den začal opět studenou vodou ve 2 hodiny ráno. Snídaňe tousty a nějaké maso. Pak se šlo na další hodiny. Tentokrát se celé dopoledne učilo o první pomoci. Ve 2 hodiny jsme dostaly své cerifikáty, že jsme zvládli školení a mohlo se jet na výlet do NYC.

Tour byla FAJN. Nemůžu řict, že byla skvělá, protože jsme jeli autobusem se špinavýma oknama, takže fotky z něj vypadají fakt skvěle a v podstatě si viděla věci z busu. Jen jsme vystoupili "u sochy svobody" no asi tak 150 km od ní. :D Další zastávka byla Top of the Rock. Některé a-p si to připlatili za 25 dolarů. My český holky (krom Lucky) jsme se na to vyprdly a prodloužily si tak volný čas na "poznávání NYC" (poznávání obchodů) :D Byl taková šílená zima, že na nějaké obcházení města to fakt nebylo.

Vyfotily jsme si ozdoby co jsou poblíž Top of the rock a pokračovaly dál na Times Squere. Ten je NEPOPSATELNÝ. Už z dálky vidíš ty světla a velké obrazovky, ale jakmile stojíš tam. WAU. Bylo mínust 13, takže naše další cesta byla do MACU, kde jsme (jsme přece holky český) využily jejich služeb, kdy nás namalovali. Každá jsme si koupila něco. Já červenou rtěnku, která vypadá fakt suprově a hlavně drží. Další cesta byla do Sephory, kde jsme strávily HODNĚ času. Je tu super, jak Vám tu skvěle poradí a vyzkouší produkt přímo na Vás, takže máte fakt tucha, co kupujete. Já jsem našla zajímavou rtěnku, kde na jedné straně je fialová barva a na druhé růžová + sprej, který nastříkáš na make-up a MĚL byl držet delší dobu.

Pak už jsme pokračovaly podle mapky na místo srazu Empire State. Vyznat se v NYC něni vůbec, ale vůbec těžké. Takže jsme to našly opravdu rychle. No našly....ptala jsem se jedné paní Kde je? a ona říká "Koukněte nahoru" no a my stály pod tím :D ale tak co...Zašly jsme ještě do drogerky, kde jsem koupila EOSY - jahoda a kokos, Do Starbucksu pro termosku a pak směr BUS.

Hned jak jsme dorazily do budov školy, šla jsem spát. Výlet jsem si užila, ale jenom kvůli holkám, se kterýma sem jela.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama