2. den u rodiny

11. ledna 2015 v 2:01 |  1. měsíc
Druhý den jsem se probudila okolo 8 hodiny, ale samozřejmě mi bylo "blbé" vyjít ze svého pokoje :D zkontrolovala jsem facebook, prošla internet a v 9 jsem teda pokoj opustila. Byla snídaně - výborná (miluju slaninu) :D hrála jsem si chvilku s malou a pak jsme jeli s HM zařídit účet v bance a koupit zimní boty. Vzala mě (ani nevím jak se to jmenovala) do obchodu, kde mají značkové boty, ale za lepší ceny :) takže jsem sehnala docela pěkné, jen neměli mé číslo, takže jsou objednané. Stály 40 dolarů, docela ujde ta cena, když to poměřím s kvalitou. Bundu jsme tam nesehnaly, tak jsme jí objednaly :) našli jsme takovou modrou (co to zas je nevím :D) a ta stála 50 dolarů i s rukavicema :)

Ve 2:30 jsem jela s dalšíma a-p, které mě vyzvedly na první meeting. Holky jsou super. Řekly mi, že každé úterý někam chodí a příští týden jdeme do kina, tak jsem ráda, že jsem tu takhle rychle někoho našla.

Když jsem dorazila domů, rodina se chystala do restaurace, já se jakože omluvila, protože jsem opravdu chtěla být chvilku sama a dělat si své věci :). Volala jsem poprvé s našima (a ukáplo pár slziček), ale není to jakože by se mi stýskalo. Jsem strašně ráda, že jsem tady. HM mi říkala, že ať se nestydím říct, že se mi stýská po domově, že je to normální. Tak jsem jí říkala, že jsem ráda, že to tak bere, ale ať si nemyslí, že plánuju v nejbližší době odjíždět :) A ukázala mi jak funguje telka, takže můžu koukat na své oblíbené seriály o 106 :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama